Ведучий свят Олександр Грей

Ведучий на День народження
Різні стилі та сюжети
Свята на природі та в приміщенні Україномовний ведучий

Ведучий костюмованих шоупрограм та тематичних свят

    Вітаю!
    До ваших послуг,

Ведучий на свято День народження, Ювілей - шоумен Олександр Грей

Проведення свят в Києві та області

Фото - Ведущий Александр Грэй на ведении Юбилея
    Я як професійний ведучий свят пропоную свої послуги для веселого Дня народження або Ювілею. Беру на себе відповідальність провести свято в інтелігентній, ненав'язливій формі із сучасними конкурсами. Як ведучий можу бути корисним як на все свято, так і на перші 1-2 години для створення святкового настрою - гарного емоційного відкриття Дня народження та проведення ряду запальних застільних та активних конкурсів.

     На цій сторінці я представляю інформацію про цікаві та яскраві елементи святкування Дня народження чи ювілею. Костюмовані шоу-вітання, музика на свято. Також, на цій сторінці, нижче ви побачите відео експрес-кліпи з проведення свят.
    Якщо ви любителі застілля, то із задоволенням виступлю на святі як конферансьє. А якщо ви віддаєте перевагу активним тематичним веселостям, то в запасі маю багато чудових сценаріїв.
 

Відео експрес-кліп проведення Дня народження, ведучий свята - Олександр Грей (укр.):

 

Теми вечірок для Свята (на День народження):


- "Подорож країнами світу";

- "КІНОпаті";

- "Піратське свято. У пошуках скарбів";

- "Яскрава Мексика";

- "Українське свято у всій красі";

- "Гангстерська вечірка";

- "Гавайська вечірка";


Якщо ви хочете запропонувати свою тему - будь ласка! Адже колись кожен із цих сценаріїв створювався з нуля на замовлення!


Відео експрес-кліп з Дня народження, з костюмованими привітаннями та жартівливим інтерв'ю з гостями. Ведучий Дня народження – Олександр Грей (рос.):


Експрес-кліп на День народження, Ювілей

    Відео, які вище (і всі інщі на сайті) - це експрес-кліпи, одна з яскравих фішок моєї команди. Це відеокліп про свято, яке гості дивляться наприкінці свята! Свято пройшло весело, закінчується солодкий стіл... і перед тим, як попрощатися з гостями, я говорю увагу на екран і показую відеокліп, про те, як весело всі запалювали та вітали іменинника!
Саме мега-швидкість зробленого кліпу дивує всіх гостей! Не треба чекати 3-6 місяців, коли відеооператор зробить відеоматеріал про вашу урочистість. Замовте у нас експрес-кліп і вже наприкінці свята ви його побачите!
Якщо у вас є бажання переглянути більше відео Експрес-кліпів з Днів народження, будь ласка!

   Я ведучий, який проводить свято у ненав'язливій формі з використанням інтелектуальних аукціонів, музичних вікторин; виступаю як артист у різних образах та проводжу костюмовані шоу-ігри з гостями свята!
    Якщо ви мене не бачили "у справі", тоді пропоную поспілкуватися в живу. Під час зустрічі ви не тільки зможете побачити більше фото та відеоматеріалів, а й найголовніше, відчути харизму ведучого. Дізнаєтесь який індивідуальний підхід, я пропоную для вашого свята.

Костюмовані шоу-вітання та ігри з гостями на святі

Фото Поздравление по-украински
     Костюмовані шоу-вітання (костюмовані виступи сольно та конкурси з перевдяганнями) завжди виглядають видовищно, як театралізована дія, а в інтерактиві з глядачем на святі перетворюється на красиві та незвичайні ігри, на які цікаво дивитися збоку, а також у них брати участь.
     Вже багато років я спеціалізуюсь на програмах у 2-х величезних напрямках - "Країни світу" та "У світі кіно". Це 2 неосяжні теми, в яких є все: подорожі у всіх напрямках у просторі та часі, ностальгічні спогади та фантастичні фантазії! Постійно моя колекція костюмів та конкурсів у цю тематику поповнюється, щоб рік у рік бути цікавим для своїх постійних клієнтів, для яких проводжу заходи 3, 5, а для деяких і 10 років поспіль!
    З циклу "Країни світу" я маю авторські виступи та шоу-вітання (як сольні, так і за участю глядачів): Привітання по-українськи (привітання по-козацьки), Мексиканське привітання, Кавказьке привітання, привітання по-французьки та святкування по-східному.

Відео - Козацьке привітання на святі


Відео - вітання та привітання по-Кавказьки - по-Грузинськи (рос.)


Відео - вітання по-мексиканськи (рос.)


Ведучий та Музика на свято День народження

     Професійний ведучий, або як кажуть часто тамада, найчастіше працює зі своїм діджеєм (звукорежисером, музикантом). І тут я не виняток! Я також, як правило, як ведучий, працюю зі своїм діджеєм. Або якщо діджей (або інший музикант) вже запрошений на свято з боку замовника, або надається рестораном, то я приїжджаю зі своїм звукорежисером, який професійно озвучить усі необхідні мені моменти під час мого ведення святкової програми.
     Ведучий та музика на святі – це фундамент правильно організованого веселого торжества! Коли у ведучого на святі свій діджей (звукорежисер), то свято проходить "як по нотах", злагоджено і без суєти. Ведучому не треба підходити до місцевих музикантів і пояснювати, що і як треба буде підіграти на той чи інший конкурс. Коли працює злагоджена команда – це вже запорука успіху (до речі, це стосується і фото та відеозйомки).

     Коли є "музичний фундамент" - діджей замовлено, що, як досвідчений святковий звукорежисер створює музичну атмосферу свята, також можна замовити "живу" музику. Тут вибір великих і професійних музикантів вистачає - саксофоніст, професійний акордеоніст або віолончеліст. Ці музиканти працюють під "мінус" із підключеним до свого інструменту радіомікрофоном і на виході з колонок усі чують професійне звучання, гідне великої естради! Для поціновувачів класики можу запропонувати чудовий струнний квартет.

Відео - Саксофоніст на святі


Відео - Акордеоніст на святі


     Коли ведучий провів застілля та "завів" усіх на танці - за справу береться діджей, змінюючи репертуар із "застільного" на "танцювальний". Для любителів танцювати під "живий звук", можу запропонувати кілька варіантів виконавців: вокаліст, вокалістка, дует, Джаз-бенд, музичний кавер-гурт - перевірені часом та безліччю свят із задоволеними клієнтами!

Жива музика – кавер-група на свято


Деякі Фото з Днів народження та Ювілеїв:

Фото з Днів народжень та Ювілеїв

Замовити ведучого на свято

    Замовити організацію та проведення Дня народження, дізнатися ціну, а також отримати додаткову інформацію ви можете за тел.:
+38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp
     Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти.