ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 


Ведучий
на будь-яке свято
Професіонал
Україномовний
ведучий
   Ведучий костюмованих
шоупрограм та тематичних вечірок
 
 
    Від щирого серця, Вас вітає

Професійний Ведучий корпоративів, квест-майстер, шоумен Олександр Грей

Фото ведучий корпоративу Оскар Олександр Грей зустрічає гостей     Якщо вам потрібен ведучий на корпоратив для проведення свята - вітаю, ви його вже знайшли! Ви знаходитесь на сайті професійного ведучого святкових заходів та зокрема, на сторінці присвяченій проведенню корпоративних свят на виїзді, у Києві та по всій Україні.
    До ваших послуг, ведучий на корпоратив – шоумен Олександр Грей!

    Святкування корпоративів давно стали добрим тоном ведення сучасного бізнесу. І для яскравого проведення свята я маю великий вибір авторських сценаріїв для корпоративу, не кажучи вже про багаторічний досвід проведення свят.

Ведучий на Новорічні корпоративи 2024

Теми для проведення корпоративу

    Нижче наведено список програм для проведення корпоративів, які неодноразово відпрацьовані, у плані сценарію "відшліфовані до блиску" і для проведення яких я маю все необхідне в плані реквізиту та костюмів:

"Подорож країнами світу";

- "Новий рік у різних країнах світу";

- "Корпоратив у стилі КІНО"; скарбів";

- "Східна вечірка";

- "Яскрава Мексика";

- "Гангстерська паті";

- "Гавайська вечірка";

- "Корпоративний Оскар".

- Корпоративні квести та тимбілдинг.

Якщо ви хочете запропонувати свою тему - будь ласка! Адже колись кожен із цих сценаріїв створювався з нуля на замовлення!

    Програма "Подорожі країнами світу" найчастіше проводиться на корпоративах у банкетних залах. Але, також ця програма може бути у вигляді виїзного костюмованого квесту.

    У теплу пору року часто корпоративи святкуються з використанням командних естафет та атракціонів.

     Як ведучий на корпоративі, я веду свято у ненав'язливій формі за допомогою вікторин, інтелектуальних аукціонів, музичних вікторин, костюмованих шоу-ігор та інших командно-ігрових моментів, які залежать від концепції заходу.
     На корпоративі співробітники відкриють нові таланти співробітників і дізнаються, що деякі співають не гірше зірок естради і танцюють, якщо не краще, то принаймні смішніше за будь-який балет. Адже головна мета будь-якого корпоративу - це об'єднання всіх співробітників в один згуртований колектив!

Квесты и тимбилдинг

     У теплу пору року часто корпоративи святкуються з елементами тимбілдингу, з командоутворюючими змаганнями та випробуваннями з використанням командних естафет та атракціонів, які у мене є в наявності.
    Тімбілдинг на корпоративі, а також командні змагання на дорослих чи сімейних святах часто вимагають спеціального реквізиту для командних естафет з використанням спеціальних атракціонів.

Проведення розіграшу призів, PR-акцій

    На старті компанії, відкритті фірми, щоб яскраво про себе заявити, привернути увагу і розповісти більшій кількості любої про свою діяльність. А в процесі діяльності – ділитися радістю зі своїми постійними та новими клієнтами.
    У цьому питанні я вам допоможу як професійний ведучий PR-акцій, розіграшу призів; ведучий на День клієнта, День відкритих дверей та подібних заходів.

Ведучий та музика на корпоратив

Фото - Ведущий Александр Грэй и Диджей Карлсон     Якісна музика з репертуару, тематики разом із ведучим є основним чинником та фундаментом гарного свята.
    Варіанти у музичному плані дивіться ТУТ.

Деякі Фото з корпоративних урочистостей


Замовити ведучого на корпоратив

    Якщо ви мене не бачили "у справі", тоді найкраще, спершу, поспілкуватися в живу. Під час зустрічі ви не тільки зможете побачити більше фото та відеоматеріалів, але й найголовніше, відчути харизму ведучого, дізнаєтесь який індивідуальний підхід я запропоную для свята саме вашому корпоративу.
    Телефонуйте або пишіть:
+38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp
     Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти