Ведучий випускних Олександр Грей

Сучасні програми на випускні
Круті квести
Ігрова дискотека

Цікаві ігри і челенджи
Лімузин для класу


Ведучий на випускний початкової школи, 4 класу з квестом дискотекою та розвагами в Києві

Фото Олександр Грей з випускниками 4 класу
Ведучий Олександр Грей з випускниками 4 класу

Закінчено 4 клас початкової школи, настає випускний – свято і для дітей та для батьків! Але для батьків юних випускників це ще й клопіт з організації гідного свята для майбутніх учнів старшої школи. Я, як професійний ведучий випускних, із задоволенням проведу торжество яскраво та по-сучасному. А якщо випускний початкової школи планується у Києві, то й підкажу, як і де свято краще організувати, щоб це було справді цікаво випускникам та в рамках бюджету для батьків!

Підлітки у свої 10 років уже не такі, якими у цьому віці були їхні батьки! І з кожним роком їх здивувати дедалі складніше. Але івент-індустрія не стоїть на місці! Я постійно відстежую новинки у світі розваг та проведення розважальних програм. І на сьогоднішній день для сучасного випускного 4 класу цікавих та сучасних ідей та рішень вистачає!


Відео Експрес-Кліп з випускного 4 класу у заміському ресторані з квестом та з жартівливим інтерв'ю


Квест на випускний початкової школи, 4 класи

Фото Квест-майстер Олександр Грей з командою учасників квесту
Ведучий випускного, Квест-майстер Олександр Грей з командою учасників квесту

Останні кілька років на святкуванні випускних дуже популярні квести! Я професійний квест-майстер – організатор та ведучий квестів для дітей, підлітків та дорослих на виїзді на різних локаціях. З різними моїми квест-програмами ви можете ознайомитися на моїй сторінці "КВЕСТИ". Для випускної початкової школи 4 класу я рекомендую вибрати один з двох, найбільш затребуваних квестів для підлітків 10 років.

1. Якщо випускний у приміщенні або локація вулиця плюс приміщення, то добрий варіант - сучасний квест для підлітків, квест у стилі "Шпигунів та спецагентів".

2. Якщо святкування випускного відбувається на вулиці у вигляді пікніка, парку або ресторану з великою прилеглою територією, то відмінним варіантом буде квест з Пошуком скарбів.

У квестах учасники будуть виконувати різні завдання, розвязувати головоломки, знаходити артефакти, проходити випробування і у фіналі відкриєють сейф або велику скриню! А там для випускників буде сюрприз! Можливо, це будуть подарунки, а може, запрошення на майстер-клас чи на видовищне шоу!


"Шпигунський" Квест на випускному 4 класу для підлітків

Докладніше про Шпигунський квест

Відео квеста Пошук скарбів для випускної початкової школи у парку для підлітків 10 років

Докладніше про квест "Пошук скарбів"

Ігрова Дискотека на випускний початкової школи, 4 класи

     Найчастіше, другим етапом святкової програми випускного 4-го класу є святкова дискотека з ведучим та ді-джеєм. Це не просто дискотека, - це активна, сучасна ігрова програма! Пісні замовляють самі випускники, адже вони сьогодні головні! А я, як ведучий, проводжу активні диско-ігри. Це активні ігри безпосередньо під час дискотеки. Оскільки якщо просто включити музику, то підлітки танцювати не будуть, а із залученням до дискотеки через ігрову мотивацію – будь ласка! Так само, ді-джей пропонує свої забави: бажаючі можуть самі спробувати зводити, міксувати та скретчити музику на професійній ді-джеївській апаратурі. За бажанням, можуть співати в мікрофон, підспівуючи виконавцям або виконувати хіти в караоке. У комплекті виїзної дискотеки крім професійного звуку є світлові прилади та генератор диму! Додатково може бути генератор мильних бульбашок та важкого диму. Також, опційно можна додати метофан, паперове шоу та пінну дискотеку.
Твістінг на ігровій дискотеці випускного 4 класу
Твістінг на ігровій дискотеці випускного 4 класу
     До того ж, я – твістінг-майстер. Я професійно вмію поводитися з кульками-конструкторами (кульки для моделювання) та під час ігрової дискотеки переможцям конкурсів роблю диско-корони. Спочатку з однієї кульки. Якщо знову виграв – вже із двох кульок. Знову учасник виявив себе активно – міняю його корону з 2х кульок на корону з трьох тощо. У випускників з'являється ще одна мотивація – стати королем чи королевою випускного на дискотеці. Наприкінці програми всі ходять із великими коронами. І кожен почувається переможцем!

Відео Експрес-Кліп з випускного 4 класу в заміському ресторані зі Шпигунським квестом та з жартівливим інтерв'ю


Відео Експрес-Кліп проведення випускного 4 класу у ресторані з квестом та з жартівливим інтерв'ю


Відео експрес-кліп випускного 4-го класу на кіностудії: з екскурсією, дискотекою, ведучим, паперовим шоу та переглядом цього кліпу у кінотеатрі на великому екрані


Яскравий та незвичайний випускний початкової школи, 4 класи, з цікавою насиченою програмою

     Свято на честь випускного балу початкової школи організується батьками у складчину, спільно. І це той випадок, коли невеликими вкладеннями кожного можна сформувати хороший бюджет для яскравого свята. Це часто дає можливість залучити святкові послуги, які далеко не завжди під силу фінансово організувати поодинці.

Красива дорога на великому лімузині на святкування випускного

     Під час організації випускного люблю робити щоб "свято починалось ще до початку". Коли, всі знають, що свято випускного відбудеться у ресторані або на кіностудії, або на галявині у стилі пікніка з квестом, але до школи приїжджає один чи два (залежно від кількості випускників) шикарні лімузини!

     Для багатьох сісти в лімузин і вирушити на ньому в дорогу - це свято, яке вже відбулося! І є питання, а що буде далі, якщо початок такий "крутий"!.. Залежно від кількості випускників, потрібен один або два лімузини. Великий лімузин Hammer розрахований на 16 дорослих, для дітей – до 20 осіб. Моделів лімузинів є багато і про них краще говорити, знаючи дату свята та кількість випускників. Але це завжди розкішно!

Відеозйомка та монтаж експрес-кліпу на випускному

Твістінг на ігровій дискотеці випускного 4 класу
Твістінг на ігровій дискотеці випускного 4 класу
    Відеооператор + монтаж кліпу з показом його в кінці свята.
     На цій сторінці представлені усі саме такі відео експрес-кліпи з випускних 4-х класів з ведучим Олександром Греєм на різних локаціях та різними програмами, які знімалися та монтувалися в процесі свята та демонструвалися наприкінці свята для дытей та ъх батьків.

ді-джей на випускний 4 класу

Ді-джей з апаратурою на випускний
Ді-джей з апаратурою на випускний
     Про це писалося вище, як "Ігрова Дискотека". Повторююсь, щоб не проґавити :)

Фотограф

Відео експрес-Кліп випускного 4 класу з квестом, лімузином та святом з дискотекою на кіностудії

     На наступному відео показано, як випускний початкової школи розпочався у вигляді квесту. Квест "Школа шпигунів та спецагентів" був організований у будівлі початкової. На першій хвилині відео показано проведення квесту для всієї початкової школи, одразу для 4-х класів! Після квесту в дітей віком була "Офіційна частина", а потім святкування: випускників забрав величезний лімузин, на якому випускники приїхали на кіностудію. На кіностудії свято почалося з цікавої екскурсії, а потім продовжилося святковою ігровою дискотекою з ведучим Олександром Греєм. Наприкінці свята до випускників приїхали їхні батьки, всі зайшли до кінозалу і на великому екрані побачили цей експрес-кліп про свято, яке монтувалося протягом дня.

Відео Експрес-Кліп з випускного 4 класу в заміському ресторані з квестом та з жартівливим інтерв'ю


Яскраві Доповнення для святкування випускного

Фото-зона

     Яскрава та сучасна фотозона у стилі графіті. Розмір 2х3м.

    Якщо святкування на вулиці, можна створити свою графіті-фотозону за допомогою балончиків з фарбою. Майстер-клас з стріт-арту на тему випускного.

Видовищне та Смачне

Бармен-шоу

     Це ефектно та видовищно. Цікава професійна програма барменів. Жонгляж пляшками, вогонь, піротехніка, сухий літ, рідкий азот! Сподобатися дітям і дорослим! Кожному випускнику дістанеться коктейль, що димиться, і кріо-морожене! Батькам (за доплату) можна буде отримати алкогольні залпові коктейлі.

Смажене Морозиво (смажене на холоді!)

     Гості свята побачать, як на їхніх очах, на сковороді, температура якої -24 градуси, готуватиметься морозиво з натуральних продуктів. Велика кількість інгредієнтів та смаків! Поспостерігавши за діями професійного морозива, бажаючі зможуть самі собі приготувати холодне смачне частування.

Солодка вата у вигляді м'яких іграшок

    Тут і насолода і радість і майстер-клас. Діти самі собі зможуть накрутити хмарку солодкої вати та під керівництвом досвідчених кураторів зробити їстівну цукрову іграшку.

Святковий торт

Варіантів начинки та дизайну багато. Можна вибирати.

Видовищно та активно

Велотріал

Запальний екстрим-виступ на велосипеді від абсолютного Чемпіона України, Чемпіона Європи, майстра спорту міжнародного класу з велотріалу. Рекомендую, для підлітків на святі на вулиці – саме воно! Такого ви мало, де зможете побачити!

Ще ефектніше і крутіше зморитися номер з використанням перешкод та різноманітних нагромаджень. Найкраще, у цій справі допомагають піддони (євро палети). Номер стає більш метражним і в ньому з'являються нові трюки!
Побачити елементи інтерактиву з гостями з виступу велотріаліста можна у відео нижче за 30 секунд. Саме відео - Кліп з квеста-прогулянки для підлітків.

Активні доповнення до свята


Піньята. Всіми улюблене битою заняття бити по красивій коробці в стилі пап'є-маше. Може бути хорошим доповненням до квесту, як одне із завдань.

Стрільба з лука. Виїзний лучний тир під керівництвом майстра спорту зі стрільби з лука

Майстер-клас гри на африканських барабанах

Видовищні доповнення до свята


Шоу з тваринами

Перегляд кліпу випускного з попкорном

Перегляд кліпу з попкорном

Фаєршоу

Пірошоу

Замовити ведучого для проведення випускного початкової школи 4 класу у Києві

    Дізнатися ціну та отримати додаткову інформацію ви можете за тел. +38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp
     Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти