ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 
Костюмы
с разных
стран мира
 
Квест на природе
и в помещении
 
 
| Головна | Квести | Корпоративні Квести | Квест "Подорож країнами світу"

Виїзний квест "Подорож країнами світу" на корпоратив або День народження на природі або у приміщенні для дорослих

Костюмований музичний святковий квест з ведучим

     Квест "По країнах світу", або "4 сторони світу" - дуже яскравий, активний, багатий на реквізит та костюми виїзний квест на корпоратив для дружньої компанії. Найчастіше цей квест замовляють на корпоратив або День народження, щоб весело провести час і на згадку залишилися яскраві емоції і не менш красиві фотографії. У цьому квесті використовуються костюми різних країн світу: Гаваї, України, Грузії, Мексики, Америки та Сходу (Туреччина, Єгипет, Туніс), а також музика цих країн. Тому в цьому квесті я обов'язково працюю зі своїм діджеєм (звукорежисером).
фото скринь з костюмами - квест По країнах світу фото Українського завдання - квест По країнах світу фото грузинського завдання - квест Країнами світу фото мексиканського завдання - квест Країнами світу фото східного завдання - квест Країнами світу

квест "Подорож країнами світу" - підготовка

Як і будь-який квест, програма "Подорож країнами світу" починається з підготовки - розкладки скринь з костюмами та інших артефактів, елементів квесту, які пов'язані між собою логічним ланцюжком і підказками. Якщо квест проходить на відкритій території і простір дозволяє добре сховати все, то підготовка займає 2-3 години. Якщо є можливість, то намагаюся ховати скрині та супутні елементи квесту, в 4-х різних напрямках, щоб мінімізувати можливість знахідки об'єктів раніше часу, але це вже тонкощі роботи квест-майстра :)...Початок квесту та перша подорож - на Кавказ

Найчастіше квест "По країнах світу" я проводжу в образі капітана або мандрівника і великого вигадника, Барона Мюнхгаузена. Можливий образ пірата, але для пірата більш властиво проводити квест "Острів скарбів" з брутальнішим реквізитом та командними завданнями. Даний квест я назвав би інтелігентно-розважальним. Тут немає складних командних естафет та атракціонів (хоча, за бажання їх можна впровадити), зате є яскраві костюми, командні танці та багато веселощів.

продовження квесту - свято по-мексиканськи

Перед кожним "відправленням у нову країну" на пошуки потрібних об'єктів проводиться музична вікторина, що анонсує напрямок наступної подорожі, а на завершення святкування - веселі національні танці всією компанією!

квест-завдання - святкування по-східному

Черговість виконання завдань може бути абсолютно будь-якою. Все залежить від ведучого та заздалегідь запланованого сценарію. Наприклад, квест можна почати "зі сходу", а можна їм і закінчити... А для того, щоб відсвяткувати свято по-східному, командам потрібно буде знайти скриню зі східним вбранням та музичні інструменти.

квест "По країнах світу" - святкування по-козацьки, по-українськи

Для святкування по-козацьки, учасникам треба буде знайти Козацьку шаблю, підкову на щастя та скриню з нарядами козаків.
Можна додати родзинку до квесту, доповнивши закінчення одного чи більше костюмованих блоків виступом запрошених артистів, наприклад, шоубалетів чи артистів оригінального жанру... У Святкуванні по-українськи, на вулиці, з танцями було доречно запросити шоу-двійника, що зробило квест ще більш запальним!

Відеокліп з квесту "По країнах світу" на Новорічному корпоративі на вулиці повністю (всі частини)


Для замовлення квесту, або по питанням, дзвоніть або пишіть:
тел. +38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp

     #КвестМайстерАлексГрей