ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 
Ведучий квестів Олександр Грей
Квести для будь-якого свята
Різні стилі
та сюжети квестів
 
Завдання різних рівнів складності
 
 

Квести для дітей, підлітків та дорослих на вашій локації на День народження або інше свято на вулиці або у приміщенні

Квест-майстер Олександр Грей. Організація та проведення виїзних Квестів у Києві та по Україні

Александр Грэй - квест-мастер №1      Вітаю! До ваших послуг, професійний квест-майстер та ведучий виїзних квестів, Олександр Грей :-). Квести у тренді і щороку набирають популярності на Днях народженнях, корпоративах, ювілеях та інших подіях! Вони популярні та цікаві, як дітям, підліткам, так і дорослими. І я із задоволенням пишу сценарії, організовую та проводжу квести для всіх вікових груп і на будь-яких святах на виїзді в Києві, Київській області та по всій Україні на локазії замовника. При створенні квестів особливу увагу приділяю деталям та якісному ексклюзивному реквізиту.
    Якщо ви, або ті, кому ви хочете подарувати свято, відчувають себе шукачами пригод, люблять розгадувати загадки та головоломки, то у вас є можливість замовити квест, і День народження, корпоратив та будь-яке свято стане не звичайним та цікавим!

    Якщо вас цікавлять Квести для дорослих на корпоратив, або на Дня народження, ювілей або для будь-якої іншої події, то переходьте за посиланням і виберіть найцікавіший квест для вашої компанії.

     На цій сторінці я представлю вам мої найкращі виїзні квести для дітей та підлітків на День народження, випускний та будь-яке інше свято у приміщенні або на вулиці, на локації замовника.
     Готові квест-програми, представлені нижче: Квести "У пошуках скарбів", пошук скарбу "Таємничих" скринь, а якщо в піратському стилі, то "Острів скарбів" - квест для тематичного піратського свята; Шпигунський квест, квест у стилі Джеймса Бонда, "Місія неможлива" та "Діти шпигунів"; інтелектуальні квести для підлітків та старшокласників, квести на великій території з підказками по смартфону - квести-прогулянки, автоквести; костюмований квест "Подорож країнами світу", квест у стилі Among Us, квест у стилі You Tube або Tic-tok party, квест "Термінатор". А також, створюю, організовую і проводжу квест-програми на замовлення на виїзді для учасників різного віку.
    #КвестМайстерАлексГрей, до ваших послуг!

Виїзний Квест пошук скарбів на природі для дітей та підлітків

фото скрині замкненої на замки - квест Пошук скарбів     В теплий час року, особливо в літку, дуже популярні квести на вулиці.
     Квест з пошуком скарбів - вічна тема для всіх любителів пригод! Це один із найкращих видів виїзних квестів для дітей та підлітків на природі. Святкову квест-програму з пошуком скарбу можна організовувати в кращих традиціях мандрівників, Піратів, Індіана Джонса; на вулиці, дачі, парку, ботсаду, в ресторані з відкритою територією. І це стане яскравою подією, для дітей на Дні народженні, випускному 4 класу та іншому святі!
     Сценарію квесту. Шукачі пригод знаходять незвичайну книгу "Записки шукачів скарбів", в якій зберігається інформація про скарб. Але спочатку потрібно знайти і скласти карту, яка розділена на безліч частин. Склавши її стає зрозуміло, що вона може призвести до скрині зі скарбом, але для цього треба буде знайти артефакти, які охороняють ключі від незвичайних замків скрині зі скарбами!.. А для цього треба розв'язати загадки та головоломки із книги... Квест наповнений цікавими та активними конкурсами з використанням атрибутів, які учасники знаходитимуть у процесі подорожі.
    Для дітей 6 - 7 років акцент робиться на цікаві тематичні ігри. У сценарій квесту для дітей 8 – 9 років включені командні змагання та головоломки. Для підлітків 10 років і старших пошуки скарбів стануть по-справжньому цікавими випробуваннями - ще більше активностей, розшифровки картки, непрості ігри, більше інтелектуальних завдань. Найчастіше цей виїзний квест замовляють на дитячий День народження. Імениннику в ньому приділено особливе місце – саме він визначатиме, кому довірити відкривати черговий замок на скрині, а коли скарб буде знайдений – роздасть скарби порівну своїй команді! Також квест з пошуком скарбів на День народження - це гарний варіант не просто подарувати довгоочікуваний подарунок, а зробити так, щоб іменинник пройшов цікавий шлях до нього і дістав його зі скрині!
    З пошуком скарбів пов'язані такі квест-програми, як "Острів скарбів", "Джунглі" , "Джуманджі".
    Відповідно образ для головного героя, що веде, найбільш підходящий: Мандрівник, Пірат, Барон Мюнхгаузен, Індіана Джонс.
фото Виїзний квест пошук скарбів - скриня фото Квест пошук скарбів для дітей - складання мапи фото книги з квесту пошук скарбів на ДР фото пошуку артефактів - квест пошук скарбів фото артефактів квесту пошук скарбів

Відео з квесту Пошук скарбів у парку на День народження 10 років


Докладніше про квест "Пошук скарбів"...

Сучасний квест для підлітків "Діти шпигунів або Школа Джеймса Бонда"

Квест Шпигуни - ведучий Олнександр Грей     Квест "Шпигуни" - це виїзна квест-програма зі шпигунськими завданнями у стилі Джеймса Бонда та "Діти шпигунів". Сучасний квест для дітей, підлітків та навіть дорослих! Це насправді виїзна квест-кімната, з великою кількістю професійного реквізиту. У квесті використовуються всілякі "шпигунські штуки", гаджети та пристрої. Дана квест-програма ідеально підходить для організації та проведення в приміщенні (бажаного, 2-5 кімнат, хоча, можна навіть і в 1), можна поєднати з використанням вулиці.
    Короткий сценарій шпигунського квесту. Шпигуни отримують завдання знайти та відкрити сейф з електронним кодовим замком! У найкращих традиціях квестів для суперагентів, знайшовши ряд підказок і вирішивши кілька головоломок - сейф знайшли! Але, код невідомий! Для того, щоб дізнатися код, шпигунам, у цьому квесті < b>треба знайти флешку із секретною інформацією, потім комп'ютер... Тепер, дотримуючись вказівок запущеної програми на комп'ютері, необхідно пройти ряд шпигунських випробувань з використанням лазерної сигналізації, рації, вогнегасника, чорної скриньки, знайти і знешкодити бомбу з електронним годинниковим механізмом! Якщо команда шпигунів встигне пройти всі випробування, до того, як закінчиться час на таймері, комп'ютер видасть код від сейфа... Ось тоді, квест буде пройдено.
    Нижче, перегляньте моє особисте відео-вітання з описом квесту, а також переглянути відео проведення квесту на Дитячому Дні народження у ресторані на честь 10-річчя іменинниці.
Найчастіше, замовляють цей квест підліткам на дитячий День народження. Також шпигунський квест затребуваний на випускних початкової школи, 4 класів. А для підлітків 16-ти років і старше, а також для дорослих квест зі шпигунськими завданнями стане цікавим інтелект-квестом (про це нижче). На сьогоднішній день, згідно з замовленнями, це найпопулярніший виїзний квест для підлітків (школярів) у Києві та області.
Фото сейфа і бомби з квесту Діти шпигунів Фото пошуку шпигунських кейсів - Квест Діти шпигунів Фото інтелектуальних завдань з головоломками Фото шпигунських конкурсів - виїзний квест

Відео про квест "Школа шпигунів та спецагентів"


Докладніше про квест "Школа шпигунів та спецагентів"...

Квест-прогулянка для підлітків

Фото Квест-прогулянка організатор та ведучий Олександр Грей     Квест-прогулянка - сучасний квест зі смартфоном насправді! Захоплюючий квест для підлітків та дорослих. Читайте завдання та підказки на смартфоні, а виконавши завдання в реальності, отримуйте нове та рухайтеся далі!
Сучасні підлітки та дорослі люблять проводити час у смартфонах. Дуже часто це марнування часу, але в квест-прогулянці смартфон буде важливою деталлю! Він служитиме провідником між завданнями та активностями! Квест починається з того, що на самому початку учасники отримую посилання, за яким переходять на спеціально створений сайт, де отримують перше завдання, а виконавши його, отримують спеціальний код, вводять його та отримують нове завдання квесту та рухаються далі...
     Ця програма зазвичай створюється індивідуально під конкретне замовлення. Наприклад, для підлітків на День народження чудово підійде квест у парку або в ботсаду або квест на лімузині. У кожному з варіантів квесту, учасникам потрібно буде розгадати, де знаходиться той чи інший об'єкт (пам'ятник, будинок, заклад), потім розгадати пов'язану з ним загадку, а після цього дізнатися, куди слід рухатися далі. Це один із "найгнучкіших" видів квесту. Він може бути організований як з реквізитом, так і без нього, з ведучим і без. У квест можна впровадити додаткових персонажів (артистів, аніматорів), які виконуватимуть свою роль епізодично (сюрприз, гра, майстер-клас...) на певних локаціях і т.д.
замовити квест-екскурсію для веселої компанії по центру міста або Андріївського узвозу в Києві. Для романтиків - можливість організувати побачення своєї другої половини у вигляді квесту, проходячи який (він або вона) отримає багато приємних емоцій, сюрпризів та подарунків, а фінал буде у романтичному ресторані або на даху будинку з гарним виглядом…
      Квест-прогулянку можна скласти як для піших учасників, так і для любителів автоквестів, а також можна зробити програму, в якій учасникам доведеться користуватися різними видами транспорту; спускатися під землю, побувати в повітрі та на воді, щоб пройти свою захоплюючу квест-програму! Даний квест може проходити як на вулиці, так і в приміщенні, наприклад, у торговому центрі або гіпермаркеті.

Відеокліп з квесту-прогулянки до ботсаду за участю артистів та екзотичних тварин


Докладніше про квест-прогулянку...

Інтелектуальні квести для підлітків та дорослих

фото Олександр Грей - Інтелектуальні квести      Інтелектуальні квести - це хороші програми для підлітків та дорослих. І багато в чому вони є універсальними! Інтелектуальна квест-програма є гарною альтернативою класичному квесту, для любителів спокійніших, інтелектуальних змагань. Або навпаки, завдання інтелект-квесту можуть стати зв'язуючими ланками між спортивними змаганнями. Також, ця програма актуальна для проведення на території, де звичайний квест неможливий. По суті, це невелика виїзна інтелектуальна квест-кімната.
     Скриня або сейф (фінальна мета, яка має бути здобута та відкрита), вже спочатку перед гравцями. Їх не треба шукати! Але, наблизитися до них можна через інтелектуальні або активні завдання від ведучого! замку переходить команді, яка у поточному раунді посіла друге місце. А можна намагатися відкрити сейф, попередньо знешкодивши бомбу...
     Найчастіше замовляють організацію та проведення інтелектуального квесту до школи для старшокласників, у стилі гри "Брейн-ринг" або на підлітковий День народження або на корпоратив у закритому приміщенні. Але в літній час інтелект-квест стають родзинкою на корпоративі під час командних спортивних змагань
    Докладніше про інтелектуальні квести...

Виїзний квест Подорож країнами світу для дітей та підлітків

     Квест "Подорож по країнах світу" - це квест у якому використовуються костюми, музика та атрибути різних країн світу.
    Коли квест "По країнах світу" підготовлений - костюми, реквізит та подарунки заховані у скрині, які потрібно знайти. А щоб відкрити скриню, спочатку потрібно буде знайти один із артефактів, який належить до цієї країни. Але для того щоб отримати підказку яка має привести до скрині, потрібно спочатку розгадати ребус або вікторину ведучого пов'язану з цією країною. У цій квест-програмі багато будуватися, як на костюмах, так і на музиці.
    Святкуючи День народження з цим квестом є можливість насолодитися розвагою від квесту (пошуків різних об'єктів), а також відсвяткувати з елементами різних країн світу та зробити яскраві фотографії та селфі у цих нарядах. Яскраві костюми, танці різних країн світу... Тому ця програма підійде більше для дівчаток.

Піратський квест для дітей "Острів скарбів" на День народження або інше свято

Пірати на Острові скарбів – квест на виїзді      Піратський квест "Острів скарбів" - класика квестів! І на дитячих святах завжди вдалий варіант! Дитячий день народження у піратському стилі буде особливо класним із пошуком скрині скарбів!
     Піратська квест-програма буде максимально цікава дітям завдяки якісно опрацьованому сценарію, наповненому цікавими квест-завданнями, іграми та безлічі піратських артефактів: канат, якорі, корабельний дзвін, ланцюги, шкіряна карта, компас, старовинний годинник!.. А у фіналі піратська скриня, закрита на безліч замків у вигляді тварин! І кожен юний пірат матиме шанс перевірити свій власний успіх – підібрати ключ до піратських замків! А коли піратська скриня буде відкрита, іменинник, як головний капітан, роздасть скарби всій команді!
     У піратському квесті "Острів скарбів" залежно від віку учасників та запланованого часу програми проведення програми заздалегідь встановлюється певна складність завдань.
     Острів скарбів для дітей 5-7 років. Для дуже молодих піратів краще, коли піратський скриню вони знаходять з самого початку квесту. Але, він закритий на безліч замків і щоб відкрити його, належить знайти багато пыратських артефактів з піратськими ключами ... А потім, визначаємо за допомогою піратських випробувань і конкурсів того, хто підбиратиме ключ до чергового замку.
     Піратський квест для учасників 8-9 років. Пірати повинні спочатку зібрати карту, а потім, проходячи випробування знайти заховані піратські артефакти, які приведуть піратів до ключів від скрині зі скарбами.
     Для учасників 10 років і старших, піратський квест буде найсерйозніший - з головоломками, завданнями, естафетами, пошуками та тріумфальним фіналом на острові Скарбів!
Складання мапи Острова скарбів - виїзний квест Піратська книга з головоломками і загадками Піратський квест Острів скарбів - піратські змагання і конкурси Піратська скриня на Острів скарбів знайдена - виїзний квест Скриня на Острові скарбів відкрита - квест на виїзді

Відеозапрошення пірата на квест для дітей "Острів скарбів"

    Докладніше про піратський квест "Острів скарбів...

деякі фотографії з виїзних квестів


Заказать выездной квест

    Замовляючи квест-програму в мене - ви отримуєте виконання з "перших рук" і спілкуєтеся на пряму з виконавцем, а отже, отримаєте індивідуальний підхід і впевнені, що всі ваші побажання будуть враховані.
     Ви можете замовити організацію та проведення квесту на День народження дитини, на свято для підлітків або дорослих. Організація та проведення квесту можливе вдома, у ресторані, на природі (парку, ботсаду, на острові) або на іншій цікавій локації на виїзді. У школах я часто організовую та проводжу квести для підлітків на честь випускного 4-го, 9-го чи 11-го класу, та на інших шкільних святах. Також, підліткам та дорослим будуть цікаві "інтелект-квести" та квест-прогулянки на свіжому повітрі. Щоб організувати квест для дітей, Київ має безліч чудових місць! Підкажу, порекомендую, організую та проведу...
    Дізнатися ціну та замовити організацію та проведення виїзного квесту у Києві або іншому місті, а також отримати додаткову інформацію ви можете за тел.: +38 050 358 98 43 | Зателефонувати | Viber | Telegram | WhatsApp | Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти
 


Квест-майстер, Ведучий, Шоумен, Олександр Грей, 2022.
+380503589843, +380933589843, alexgreykiev@gmail.com, alexgrey.kiev.ua