Виїзні квести.
Квест-майстер Олександр Грей
  • Квести для будь-якого свята
  • Різні стилі та сюжети
  • Квести на природі та в приміщенні
  • Завдання різних рівнів складності
  • Квести на виїзді для будь-якого віку

Квести на виїзді для дітей, підлітків та дорослих на День народження або інше свято на вулиці та у приміщенні

Квести для дітей

Квест-майстер Олександр Грей. Створення, організація та проведення виїзних Квестів у Києві та по Україні

Олександр Грей - квест-майстер №1
Олександр Грей - квест-майстер №1

Вітаю! До ваших послуг, професійний квест-майстер та ведучий виїзних квестів, Олександр Грей :-).

Квести у тренді і щороку набирають популярності на Днях народженнях, корпоративах, ювілеях та інших подіях! Вони популярні та цікаві, як дітям, підліткам, так і дорослими.

І я із задоволенням пишу сценарії, організовую та проводжу квести для всіх вікових груп і на будь-яких святах на виїзді в Києві, Київській області та по всій Україні на локації замовника. При створенні квестів особливу увагу приділяю деталям та якісному ексклюзивному реквізиту.

Фото Квест-майстер Олександр Грей з командою гравців корпоративного квесту
Фото Квест-майстер Олександр Грей з гравцями піратського корпоративного квесту на кораблі Якщо вас цікавлять Квести для дорослих на корпоратив, або на Дня народження, ювілей або для будь-якої іншої події, то переходьте за посиланням і виберіть найцікавіший квест для вашої компанії.

Виїзний Квест пошук скарбів на природі для дітей та підлітків

фото скрині замкненої на замки - квест Пошук скарбів
фото скрині замкненої на замки - квест Пошук скарбів

Вічна тема для всіх любителів пригод! Це один із найкращих видів виїзних квестів для дітей та підлітків на природі. В теплий час року, весною, восени та особливо в літку, дуже популярні квести на вулиці, у парках чи на виїзді, на природі.

Сценарій квесту. Шукачі пригод знаходять незвичайну книгу "Записки шукачів скарбів", в якій зберігається інформація про скарб. Але спочатку потрібно знайти і скласти мапу, яка розділена на безліч частин. Склавши її стає зрозуміло, що вона може привести до скрині зі скарбом, але для цього треба буде знайти артефакти, які охороняють ключі від незвичайних замків скрині зі скарбами!.. А для цього треба розв'язати загадки та головоломки із книги...

Квест наповнений цікавими та активними конкурсами з використанням атрибутів, які учасники знаходитимуть у процесі подорожі.

Для дітей 6 - 7 років у квесті акцент робиться на цікаві тематичні ігри від ведучого (аніматора). У сценарій квесту для дітей 8 – 9 років включені командні змагання та головоломки. Для підлітків 10-13 років пошуки скарбів стануть по-справжньому цікавими випробуваннями - ще більше активностей, розшифровки картки, цікаві і непрості ігри, більше інтелектуальних завдань.

Найчастіше цей виїзний квест замовляють на дитячий День народження. Імениннику в ньому приділено особливе місце – саме він визначатиме, кому довірити відкривати черговий замок на скрині, а коли скарб буде знайдений – роздасть скарби порівну своїй команді! Також квест з пошуком скарбів на День народження - це гарний варіант не просто подарувати довгоочікуваний подарунок, а зробити так, щоб іменинник пройшов цікавий шлях до нього і дістав його зі скрині!

Святкову квест-програму з пошуком скарбу можна організовувати в кращих традиціях мандрівників, Піратів, Індіана Джонса; на вулиці, дачі, парку, ботсаду, в ресторані з відкритою територією. І це стане яскравою подією, для дітей на Дні народженні, випускному 4 класу та іншому святі! Квест проводиться професійним ведучим, за потребою, з аніматорами.

З пошуком скарбів пов'язані такі квест-програми, як "Острів скарбів", "Джунглі" , "Джуманджі".

Відповідно образ для головного героя, що веде, найбільш підходящий: Мандрівник, Пірат, Барон Мюнхгаузен, Індіана Джонс.

фото Виїзний квест пошук скарбів - скриня фото Квест пошук скарбів для дітей - складання мапи фото книги з квесту пошук скарбів на ДР фото пошуку артефактів - квест пошук скарбів фото артефактів квесту пошук скарбів

Відео з квесту Пошук скарбів на вулиці на території ЖК на День народження 10 років

Докладніше про квест "Пошук скарбів"

Сучасний шпигунський квест для підлітків на виїзді у приміщені

Квест Шпигуни - ведучий Олнександр Грей
Квест Шпигуни - ведучий Олнександр Грей

Це виїзна квест-програма зі шпигунськими завданнями у кращих традиціях Джеймса Бонда, "Діти шпигунів" та "Місія неможлива". Сучасний квест для підлітків! Це виїзна квест-кімната, з великою кількістю професійного реквізиту. У квесті використовуються справжні рації, вогнегасник, лазерні сигналізації, ноутбук та інші всілякі "шпигунські штуки". Ця квест-програма ідеально підходить для організації та проведення на дому або в кафе чи у школі. Також, можна квест поєднати з використанням вулиці.

Короткий сценарій шпигунського квесту. Шпигуни зі спеціальної комп'ютерної програми отримують завдання знайти та відкрити сейф з електронним кодовим замком!

У найкращих традиціях квестів для суперагентів, знайшовши ряд підказок і вирішивши кілька головоломок - сейф знайшли! Але, код невідомий! Для того, щоб дізнатися код, шпигунам, у цьому квесті треба знайти ноутбук із секретною інформацією... Тепер, дотримуючись вказівок запущеної програми на комп'ютері, необхідно пройти ряд шпигунських випробувань з використанням лазерної сигналізації, рацій, вогнегасника, чорної скриньки, знайти і знешкодити бомбу з електронним годинниковим механізмом! Якщо команда шпигунів встигне пройти всі випробування, до того, як закінчиться час на таймері, комп'ютер видасть код від сейфа... Ось тоді, квест буде пройдено.

Найчастіше, замовляють цей квест підліткам на дитячий День народження віком від 9, 10 років. Також шпигунський квест затребуваний на випускних початкової школи, 4 класів. і для старшокласників. Квест з ведучим (аніматором).

На сьогоднішній день це найпопулярніший виїзний квест для підлітків (школярів) у Києві та області.


Фото сейфа і бомби з квесту Діти шпигунів Фото пошуку шпигунських кейсів - Квест Діти шпигунів Фото інтелектуальних завдань з головоломками Фото шпигунських конкурсів - виїзний квест Скрін екрану комп'ютерної шпигунської програми у квесті

Відео виїзного шпигунського квесту для підлітків 10 років

Докладніше про Шпигунський квест "Діти шпигунів. Місія можлива"

Виїзний квест "Подорож країнами світу" для підлітків у приміщенні та на вулиці

Фото Ведучий квесту Подорож країнами світу - Капітан Алекс Грей
Капітан Алекс Грей - Ведучий квесту Подорож країнами світу

Костюмований, ігровий, музичний, святковий квест.

Мета квесту - відсвяткувати подію в різних стилях, різних країн світу.

Для цього треба скласти елемент фотографії країни з пазлів, знайти сувенір з цієї країни, а потім знайти і відкрити валізу з костюмами, реквізитом, іграми та смаколиками з цієї країни.

Країни: Китай, Україна, Гавайї, Америка, Франція, Італія, Єгипет, Мексика.

Квест "Подорож країнами світу" - це квест у якому використовуються костюми, музика та атрибути різних країн світу.

Ведучий в образі капітана загадує загадки учасникам про одну з країн, а коли команда розуміє в стилі якої країни буде продовжуватись святкування, то час знайти відповідну валізу. Саме в ній і зберігається все необхідне для продовження в ігровій формі, з костюмами , новими іграми і смаколиками. У цій квест-програмі багато будуватися, як на костюмах, іграх так і на музиці. Якщо учасників квесту багато (більше 10), то можна долучити додатково аніматорів в яскравих образах.

Святкуючи День народження з цим квестом є можливість насолодитися розвагою від квесту (пошуків різних об'єктів), а також відсвяткувати з елементами різних країн світу та зробити гарні фотографії. Яскраві костюми, танці, ігри, смаколики різних країн світу! Це все те, що вас чекає у цьому квесті.


Фото з квесту Подорож країнами світу Фото валіз із костюмами та солодощами різних країн. Фото реквізиту з квесту Подорож країнами світу Фото танці та ігри з костюмами різних країн Фото з квесту країнами світу - учасники в костюмах

Відео з квесту Подорож країнами світу на День народження 11 років

Докладніше про квест "Подорож країнами світу"

Інтелектуальні квести для школярів "Відкрий сейф чи скриню власним розумом"

фото Олександр Грей - Інтелектуальні квести
фото Олександр Грей - Інтелектуальні квести

Інтелектуальна квест-програма є гарною альтернативою класичному квесту, для любителів спокійних інтелектуальних змагань з КВІЗами.

Скриня або сейф вже спочатку перед гравцями. Їх не треба шукати! Але, наблизитися до них можна через інтелектуальні або активні завдання від ведучого! Багато цікавих раундів і в кожному розігрується частина коду від сейф, або ключ від одного з багатьох замків!

Найчастіше замовляють організацію та проведення інтелектуального квесту з ведучим до школи для старшокласників, у стилі гри "Брейн-ринг" або на підлітковий День народження, коли обирають більш спокійне але цікаве святкування.

Докладніше про інтелектуальні квести

Квест-прогулянка для підлітків. Квест на великій території

Фото Квест-прогулянка організатор та ведучий Олександр Грей
Фото Квест-прогулянка організатор та ведучий Олександр Грей

Сучасний квест зі смартфоном у реальності!

Захоплюючий квест для підлітків та дорослих. Читайте завдання та підказки на смартфоні, а виконавши завдання в реальності, отримуйте нову підказку та рухайтеся далі!

Квест починається з того, що на самому початку учасники отримую посилання, за яким переходять на спеціально створений сайт, де отримують перше завдання, а виконавши його, отримують спеціальний код, вводять його та отримують нове завдання квесту та рухаються далі...

Ця програма зазвичай створюється індивідуально під конкретне замовлення. Наприклад, для підлітків на День народження чудово підійде квест у парку або в ботсаду або квест на лімузині.

У кожному з варіантів квесту, учасникам потрібно буде розгадати, де знаходиться той чи інший об'єкт (пам'ятник, будинок, заклад), потім розгадати пов'язану з ним загадку, а після цього дізнатися, куди слід рухатися далі. Це один із "найгнучкіших" видів квесту. Він може бути організований як з реквізитом, так і без нього, з ведучим, з аніматорами і без.

У квест можна додати артистів, аніматорів, які виконуватимуть свою роль епізодично (сюрприз, гра, майстер-клас...) на певних локаціях і т.д.

Квест-прогулянку можна скласти як для піших учасників, так і для любителів автоквестів, а також можна зробити програму, в якій учасникам доведеться користуватися різними видами транспорту; спускатися під землю, побувати в повітрі та на воді, щоб пройти свою захоплюючу квест-програму! Даний квест може проходити як на вулиці, так і в приміщенні, наприклад, у торговому центрі або гіпермаркеті.


Відеокліп з квесту-прогулянки по ботсаду на День народження 13 років

Докладніше про квест-прогулянку

Піратський квест для дітей "Острів скарбів" на День народження або інше свято

Пірати на Острові скарбів – квест на виїзді
Пірати на Острові скарбів – квест на виїзді

Класика квестів! І на дитячих святах завжди вдалий варіант! Дитячий день народження у піратському стилі буде особливо класним із пошуком скрині піратських скарбів!

Піратська квест-програма буде максимально цікава дітям завдяки якісно опрацьованому сценарію, наповненому цікавими квест-завданнями, іграми та безлічі піратських артефактів: канат, якорі, корабельний дзвін, ланцюги, шкіряна карта, компас, старовинний годинник!.. А у фіналі піратська скриня, закрита на безліч замків у вигляді тварин! І кожен юний пірат матиме шанс перевірити свій власний успіх – підібрати ключ до піратських замків! А коли піратська скриня буде відкрита, іменинник, як головний капітан, роздасть скарби всій команді!

У піратському квесті "Острів скарбів" залежно від віку учасників та запланованого часу програми проведення програми заздалегідь встановлюється певна складність завдань. Квест з аніматорами-піратами :)

Квест Острів скарбів для дітей різного віку! Для дуже молодих піратів, дітей 5-7 років краще, коли піратську скриню вони знаходять з самого початку квесту. Але, вона замкнена на безліч замків і щоб відкрити її, належить знайти багато піратських артефактів з піратськими ключами... А потім, визначаємо за допомогою піратських випробувань і конкурсів того, хто підбиратиме ключ до чергового замку.

Піратський квест для учасників 8-9 років. Пірати повинні спочатку зібрати карту, а потім, проходячи випробування знайти заховані піратські артефакти, які приведуть піратів до ключів від скрині зі скарбами.

Для учасників 10 років і старших, піратський квест буде найсерйозніший - з головоломками, завданнями, естафетами, пошуками та тріумфальним фіналом на острові Скарбів!


Складання мапи Острова скарбів - виїзний квест Піратська книга з головоломками і загадками Піратський квест Острів скарбів - піратські змагання і конкурси Піратська скриня на Острів скарбів знайдена - виїзний квест Скриня на Острові скарбів відкрита - квест на виїзді

Відеозапрошення пірата на квест для дітей "Острів скарбів" (рос.)

Докладніше про піратський квест "Острів скарбів

Новорічний квест Скриня Санти з подарунками

Фото Санта Клаус Ведучий Новорічного весту
Фото Санта Клаус Ведучий Новорічного весту

Санта привіз подарунки у скрині, яка замкнена на багато замків!

Санта весело розказує, що в середині є подарунки для кожного і пропонує щоб діти показали які вони розумні,

кмітливі, сильні і спритні і тоді скриня відкриється.

У Новорічному квесті "Скриня Санти" треба буде скласти велику мапу з дерев'яних пазлів. Потім побачити на ній шлях від одного артефакту до іншого. Знайти всі артефакти і розгадати їх загадки. Кожен артефакт зберігає таємницю! Це може бути ключ від святкової скрині Санти, чи підказка або ключ до наступного артефакту.

Також учасників святкового новорічного квесту чекають активні і інтелектуальні завдання!

Коли весь шлях подолано і ключі на руках - час відривати різдвяну скриню Санти!

Веселий і цікавий Новорічний квест з аніматором для дітей!

Докладніше про квест "Новорічний квест Скриня Санти"

Замовити виїзний квест для дітей

Алекс Грей дзвонить по старовинному телефону

Замовляючи квест-програму в мене - ви отримуєте виконання з "перших рук" і спілкуєтеся на пряму з виконавцем, а отже, отримаєте індивідуальний підхід і впевнені, що всі ваші побажання будуть враховані.

Ви можете замовити організацію та проведення квесту на День народження дитини, на свято для підлітків або дорослих. Організація та проведення квесту можливе вдома, у ресторані, на природі (парку, ботсаду, на острові) або на іншій цікавій локації на виїзді. У школах я часто організовую та проводжу квести для підлітків на честь випускного 4-го, 9-го чи 11-го класу, та на інших шкільних святах. Також, підліткам та дорослим будуть цікаві "інтелект-квести" та квест-прогулянки на свіжому повітрі. Щоб організувати квест для дітей, Київ має безліч чудових місць! Підкажу, порекомендую, організую та проведу...


Замовити організацію та проведення виїзного квесту, дізнатися ціну, а також отримати додаткову інформацію ви можете за телефоном:

+38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp
     Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти.