Корпоративні квести.
Квест-майстер Олександр Грей
  • Виїзні квести для корпоративів та інших свят
  • Квести з тімбілдингом
  • Квізи в стилі Брейн-рингу
  • Костюмовані шоу-квести
  • Професійні і цікаві сценарії
  • Якісний реквізит і костюми

Виїзні Квести для дорослих та дітей на вулиці та у приміщенні в Києві та області

Квести для дорослих

Квести для дорослих на корпоратив або День народження

Квест-майстер Олександр Грей - образ мандрівника
Фото Квест-майстер Олександр Грей з гравцями піратського квесту на кораблі

Вітаю! До ваших послуг, професійний квест-майстер та ведучий виїзних квестів, Олександр Грей :-).

Якщо ваша команда відчуває себе шукачами пригод, люблять розгадувати загадки та головоломки, то у вас є можливість замовити квест, і День народження, корпоратив та будь-яке свято стане не звичайним та цікавим!

На цій сторінці я представлю вам

готові виїзні квести для корпоративів або на дорослий День народження

та будь-яке інше свято для дорослих у приміщенні або вулиці, на локації замовника.

а також, створюю, організовую та проводжу квест-програми на замовлення на виїзді.

Виїзний Квест Пошук скарбів з тимбілдінгом на корпоратив чи на День народження для компанії

Фото Корпоративний Квест Пошук скарбів з тимбілдінгом
Фото Корпоративний Квест Пошук скарбів з тимбілдінгом
Корпоративний Квест Пошук скарбів з тимбілдінгом
    Вічна тема для всіх любителів пригод! Це один з найкращих видів виїзних квестів для корпоративу на природі. Проведення квесту можливо цілий рік у будь-який сезон, як влітку так і взимку!
     Команда шукачів пригод знаходять незвичайну книгу "Записки шукачів скарбів", в якій зберігається інформація про скарб. Але спочатку потрібно знайти і скласти мапу, яка розділена на багато частин. Склавши її стає зрозуміло, що вона може привести до скрині зі скарбом, але для цього треба буде знайти артефакти, які охороняють ключі від незвичайних замків скрині зі скарбами!.. А для цього треба розв'язати загадки та головоломки із книги...
     З командними атракціонами цей квест стає ще більш цікавим, бо спочатку треба буде знайти та зібрати атракціон, а вже потім застосовувати у вигляді командних змагань. Усі квести наповнені цікавими іграми, конкурсами!

Відеокліп виїзного квесту "Пошуки скарбів" на корпоративі для двох команд


Виїзний корпоративний Квест "Подорож країнами світу"

Фото Ведучий квесту Подорож країнами світу - Капітан Алекс Грей
Квест "Подорож по країнах світу"
    Розважальний костюмований веселий квест для компанії. У цьому квесті використовуються костюми, напої, музика та атрибути різних країн світу. Країни: Україна, Америка, Гаваї, Грузія, Мексика та Схід (Туреччина, Єгипет, Туніс). На корпоративному святі квест-програма буде яскраво виглядати, як на природі, так і в приміщенні. Коли квест "По країнах світу" підготовлений - костюми, реквізит та подарунки заховані у скрині, які потрібно знайти. А щоб відкрити скриню, спочатку потрібно буде знайти один із артефактів, який належить до цієї країни. Але для того щоб отримати підказку яка має привести до скрині, потрібно спочатку розгадати ребус або вікторину ведучого пов'язану з цією країною. У цій квест-програмі багато будуватися, як на костюмах, так і на музиці. Тому в цьому квесті я обов'язково працюю зі своїм ді-джеєм. У цьому квесті можуть змагатися від 1 до 4 команд. Команда, яка швидше розгадала загадку конкретної скрині і отримує скарби даної країни!
    Команду, яку знайшла "Українську" скриню, чекає національний напій, українські костюми для козаків та можливість випити з козацької шаблі! А після того, як чарки спустошені, продовженням стане змагання козаків у танці гопаку!
    Далі команду чекає знайти і відкриту валізу з Грузії. Нагородою для команди стане у Кавказьких вбраннях випити грузинського вина з рогу та позмагатися у створені кавказьких тостів.
    Продовжуючи квест "Подорож по країнах світу", всередині "мексиканської" скрині команду чекатимуть мексиканські пончо, сомбреро, маракаси та текіла! Після майстер-класу з розпивання екзотичного мексиканського напою, ще одну пляшку текіли можна розіграти серед найактивніших танцюристів з маракасами!
    Четвертим напрямком цьому квесті буде схід. І найбагатіша на костюми буде "Східна" скриня. Найактивніші учасники команди, які в квесті знайдуть "скарб сходу", відчують себе справжніми султанами!

фото скринь з костюмами - квест По країнах світу фото Українського завдання - квест По країнах світу фото грузинського завдання - квест Країнами світу фото мексиканського завдання - квест Країнами світу фото східного завдання - квест Країнами світу

Відео з квесту "Подорож країнами світу" на корпоративі на вулиці


Інтелектуальний квест-квіз "Відкрий скриню або сейф власним розумом"

Фото Система Брейн-ингу для двох команд
Фото Система Брейн-ингу для двох команд
     Можливість не тільки виграти в інтелектуальних змаганнях під час корпоративу командою, а й першими дійти до мети - відкрити скриню чи сейф, де зберігається головний приз! А інтрига щодо переможця може зберігатися до кінця інтелект-квесту! І може так статися що команда, яка трохи відстає від лідера може піти на ризик в межах правил і першими відкрити заповітну скриню чи сейф!
    В цьому корпоративному квесті використовується професійна система "Брейн-ринг", яка чітко фіксує і показує яка команда має можливість давати відповідь. Питання від ведучого транслюються з комп'ютера на екран, на якому видно 9 тем квізу. І команди почергово обирають по одній з тем в якій будуть змагатися.
Докладніше про квест Інтелектуальний квест-квіз

Сучасний квест "Місія можлива"

Фото кеса з квест-бомбою - Квест Місія можлива
Квест Шпигуни - ведучий Олнександр Грей
Квест "Місія можлива" в шпигунському стилі
    квест-програма з шпигунськими завданнями у стилі Джеймса Бонда!. Це виїзна квест-кімната, з великою кількістю професійного реквізиту. При вяткуванні корпоративу часто замовляють цей квест для проведення в офісах компаній. Також підходить для проведення в ресторані.
    Короткий сценарій шпигунського корпоративного квесту. Команди отримують завдання знайти та відкрити сейф з електронним кодовим замком! У найкращих традиціях квестів для суперагентів, знайшовши ряд підказок і вирішивши кілька головоломок - сейф знайшли! Але, код невідомий! Для того, щоб дізнатися код, шпигунам, у цьому квесті треба знайти ноутбук із секретною інформацією... Тепер, дотримуючись вказівок запущеної програми на комп'ютері, необхідно пройти ряд шпигунських випробувань з використанням лазерної сигналізації, рацій, вогнегасника, чорної скриньки, знайти і знешкодити бомбу з електронним годинниковим механізмом! Якщо команда шпигунів встигне пройти всі випробування, до того, як закінчиться час на таймері, комп'ютер видасть код від сейфа... Ось тоді, квест буде пройдено!
    Нижче, моє особисте відео-вітання з описом квесту.

Відео про шпигунський квест "Місія можлива"


Корпоративна Квест-прогулянка, Автоквести

Фото Квест-прогулянка організатор та ведучий Олександр Грей
Фото Квест-прогулянка організатор та ведучий Олександр Грей
Квест-прогулянка чи автоквест для компанії
    Сучасний квест зі смартфоном в реальності! Читайте завдання та підказки на смартфоні, а виконавши завдання в реальності, отримуйте нове та рухайтеся далі!
Сучасні люди люблять проводити час у смартфонах. Дуже часто це марнування часу, але в квест-прогулянці смартфон буде важливою деталлю! Він служитиме провідником між завданнями та активностями! Квест починається з того, що на самому початку учасники отримую посилання, за яким переходять на спеціально створений сайт, де отримують перше завдання, а виконавши його, отримують спеціальний код, вводять його та отримують нове завдання квесту та рухаються далі...
     Ця програма зазвичай створюється індивідуально під конкретне корпоративне замовлення. Вже робилися квести в ботсаду, квест на лімузині, автоквести. У кожному з варіантів квесту, учасникам потрібно буде розгадати, де знаходиться той чи інший об'єкт (пам'ятник, будинок, заклад), потім розгадати пов'язану з ним загадку, а після цього дізнатися, куди слід рухатися далі. Це один із "найгнучкіших" видів квесту. Він може бути організований як з реквізитом, так і без нього, з ведучим і без. У квест можна впровадити додаткових персонажів (артистів, аніматорів), які виконуватимуть свою роль епізодично (сюрприз, гра, майстер-клас...) на певних локаціях і т.д.
      Квест-прогулянку можна скласти як для піших учасників, так і для любителів автоквестів, а також можна зробити програму, в якій учасникам доведеться користуватися різними видами транспорту; спускатися під землю, побувати в повітрі та на воді, щоб пройти свою захоплюючу квест-програму! Даний квест може проходити як на вулиці, так і в приміщенні, наприклад, у торговому центрі або гіпермаркеті.
     Часто святкування корпоративу починається з участі у Квест-прогулянці чи автоквесті, під час якого дорога приводить учасників до ресторану, де підводяться підсумки, нагороджують чемпіонів, а потім святкують далі!

Замовити виїзний корпоративний квест

Алекс Грей дзвонить по старовинному телефону
    Замовляючи квест-програму в мене - ви отримуєте виконання з "перших рук" і спілкуєтеся на пряму з виконавцем, а отже, отримаєте індивідуальний підхід і впевнені, що всі ваші побажання будуть враховані.
     Ви можете замовити організацію та проведення квесту на корпоратив чи на День народження, ювілей. Організація та проведення квесту можливе в офісі компанії, у ресторані, на природі (парку, ботсаду, на острові) або на іншій цікавій локації на виїзді.
    Дізнатися ціну та замовити організацію та проведення виїзного квесту у Києві або іншому місті, а також отримати додаткову інформацію ви можете за телефоном:
+38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp
     Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти.