ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 
Ведучий квестів Олександр Грей
Квести для будь-якого свята
Різні стилі
та сюжети квестів
 
Завдання різних рівнів складності
 
 
| Головна | Квести | Квести на корпоратив

Квести на корпоратив чи ДР на вашій локації на вулиці чи в приміщенні

Організація та проведення квестів на виїзді у Києві та по Україні

Александр Грэй - квест-мастер №1      Вітаю! До ваших послуг, професійний квест-майстер та ведучий виїзних квестів, Олександр Грей :-). Квести у тренді і щороку набирають популярності на Днях народженнях та інших подіях! Вони популярні та цікаві, як дітям, підліткам, так і дорослими. І я із задоволенням пишу сценарії, організовую та проводжу квести для всіх вікових груп і на будь-яких святах на виїзді в Києві, Київській області та по всій Україні. При створенні квестів особливу увагу приділяю деталям та якісному ексклюзивному реквізиту.
    Якщо ви, або ті, кому ви хочете подарувати свято, відчувають себе шукачами пригод, люблять розгадувати загадки та головоломки, то у вас є можливість замовити квест, і День народження, корпоратив та будь-яке свято стане не звичайним та цікавим!

    Якщо вас цікавлять Квести для дітей та підлітків День народження, випускний або на будь-яке інше свято, то переходьте за посиланням та виберіть найцікавіший квест на ваш смак.

     На цій сторінці я представлю вам мої найкращі виїзні квести для корпоративів або на дорослий День народження та будь-яке інше свято для дорослих у приміщенні або вулиці, на локазії замовника.
     Готові квест-програми, представлені нижче: Квести "У пошуках скарбів", пошук скарбу з скринями на корпоратив з командними естафетами, тимбілдингом; костюмований квест "Подорож країнами світу" з ведучим, діджеєм костюмами та артефактами з різних країн світу; Шпигунський квест, квест у стилі Джеймса Бонда, "Місія неможлива"; інтелектуальні квести, у стилі квізу та брейн-рингу; квести на великій території з підказками по смартфону - квести-прогулянки, автоквести; а також, створюю, організовую та проводжу квест-програми на замовлення на виїзді.
    Квест-Майстер Оллександр Грей, до ваших послуг!

Квест Пошук скарбів з тимбілдінгом на корпоратив чи на День народження

     Квест Пошук скарбів з тимбілдінгом для дорослої публіки стануть гарним доповненням свята на дорослому Дні народження, на корпоративі або під час тимбілдингу! Корпоративний тимбілдинг стане цікавішим тим, що спочатку треба буде знайти та зібрати атракціон, а вже потім застосовувати у вигляді командних змагань. Усі квести наповнені цікавими іграми, конкурсами!

Відеокліп виїзного квесту Пошуки скарбів на корпоративі для 2 команд

Квест "Подорож по країнах світу" на корпоратив чи на День народження

    Квест "Подорож по країнах світу", вважаю перлиною своєї квест-колекції. У цьому квесті використовуються костюми, напої, музика та атрибути різних країн світу. Країни: Україна, Грузія, Мексика та Схід (Туреччина, Єгипет, Туніс). Найчастіше з цим квестом виїжджаю на замовлення на корпоративи, Дні народження та ювілеї. Квест-програма буде яскраво виглядати, як на природі, так і в приміщенні. Коли квест "По країнах світу" підготовлений - костюми, реквізит та подарунки заховані у скрині, які потрібно знайти. А щоб відкрити скриню, спочатку потрібно буде знайти один із артефактів, який належить до цієї країни. Але для того щоб отримати підказку яка має привести до скрині, потрібно спочатку розгадати ребус або вікторину ведучого пов'язану з цією країною. У цій квест-програмі багато будуватися, як на костюмах, так і на музиці. Тому в цьому квесті я обов'язково працюю зі своїм ді-джеєм. У цьому квесті можуть змагатися від 1 до 4 команд. Команда, яка швидше розгадала загадку конкретної скрині і отримує скарби даної країни!
    Команду, яку знайшла "Українську" скриню, чекає національний напій, українські костюми для козаків та можливість випити з козацької шаблі! А після того, як чарки спустошені, продовженням стане змагання козаків у танці гопаку!
    Далі команду чекає знайти і відкриту валізу з Грузії. Нагородою для команди стане у Кавказьких вбраннях випити грузинського вина з рогу та позмагатися у створені кавказьких тостів.
    Продовжуючи квест "Подорож по країнах світу", всередині "мексиканської" скрині команду чекатимуть мексиканські пончо, сомбреро, маракаси та текіла! Після майстер-класу з розпивання екзотичного мексиканського напою, ще одну пляшку текіли можна розіграти серед найактивніших танцюристів з маракасами!
    Четвертим напрямком цьому квесті буде схід. І найбагатіша на костюми буде "Східна" скриня. Найактивніші учасники команди, які в квесті знайдуть "скарб сходу", відчують себе справжніми султанами!
фото сундуков с костюмами - квест По странам мира фото Украинского задания - квест По странам мира фото грузинского задания - квест По странам мира фото мексиканского задания - квест По странам мира фото восточного задания - квест По странам мира
    Докладніше про квест "Подорож по країнах світу"...

Відео з квесту "Подорож по країнах світу" на Новорічному корпоративі на вулиціСучасний квест для підлітків та дорослих "Діти шпигунів або Школа Джеймса Бонда"

Александр Грэй - квест Дети шпионов     Квест "Шпигуни" - це виїзна квест-програма зі шпигунськими завданнями у стилі Джеймса Бонда та "Діти шпигунів". Сучасний квест для дітей, підлітків та навіть дорослих! Це насправді виїзна квест-кімната, з великою кількістю професійного реквізиту. У квесті використовуються всілякі "шпигунські штуки", гаджети та пристрої. Дана квест-програма ідеально підходить для організації та проведення в приміщенні (бажаного, 2-5 кімнат, хоча, можна навіть і в 1), можна поєднати з використанням вулиці.
    Короткий сценарій шпигунського квесту. Шпигуни отримують завдання знайти та відкрити сейф з електронним кодовим замком! У найкращих традиціях квестів для суперагентів, знайшовши ряд підказок і вирішивши кілька головоломок - сейф знайшли! Але, код невідомий! Для того, щоб дізнатися код, шпигунам, у цьому квесті < b>треба знайти флешку із секретною інформацією, потім комп'ютер... Тепер, дотримуючись вказівок запущеної програми на комп'ютері, необхідно пройти ряд шпигунських випробувань з використанням лазерної сигналізації, рації, вогнегасника, чорної скриньки, знайти і знешкодити бомбу з електронним годинниковим механізмом! Якщо команда шпигунів встигне пройти всі випробування, до того, як закінчиться час на таймері, комп'ютер видасть код від сейфа... Ось тоді, квест буде пройдено.
    Нижче, перегляньте моє особисте відео-вітання з описом квесту, а також переглянути відео проведення квесту на Дитячому Дні народження у ресторані на честь 10-річчя іменинниці.
Найчастіше, замовляють цей квест підліткам на дитячий День народження. Також шпигунський квест затребуваний на випускних початкової школи, 4 класів. А для підлітків 16-ти років і старше, а також для дорослих квест зі шпигунськими завданнями стане цікавим інтелект-квестом (про це нижче). На сьогоднішній день, згідно з замовленнями, це найпопулярніший виїзний квест для підлітків (школярів) у Києві та області.

Відео про квест "Школа шпигунів та спецагентів"


Відео про квест "Школа шпигунів та спецагентів"


Докладніше про квест "Шпигунський квест"...

Квест-прогулянка

Александр Грэй организатор и ведущий Квест-прогулки     Квест-прогулянка - сучасний квест зі смартфоном насправді! Захоплюючий квест для підлітків та дорослих. Читайте завдання та підказки на смартфоні, а виконавши завдання в реальності, отримуйте нове та рухайтеся далі!
Сучасні підлітки та дорослі люблять проводити час у смартфонах. Дуже часто це марнування часу, але в квест-прогулянці смартфон буде важливою деталлю! Він служитиме провідником між завданнями та активностями! Квест починається з того, що на самому початку учасники отримую посилання, за яким переходять на спеціально створений сайт, де отримують перше завдання, а виконавши його, отримують спеціальний код, вводять його та отримують нове завдання квесту та рухаються далі...
     Ця програма зазвичай створюється індивідуально під конкретне замовлення. Наприклад, для підлітків на День народження чудово підійде квест у парку або в ботсаду або квест на лімузині. У кожному з варіантів квесту, учасникам потрібно буде розгадати, де знаходиться той чи інший об'єкт (пам'ятник, будинок, заклад), потім розгадати пов'язану з ним загадку, а після цього дізнатися, куди слід рухатися далі. Це один із "найгнучкіших" видів квесту. Він може бути організований як з реквізитом, так і без нього, з ведучим і без. У квест можна впровадити додаткових персонажів (артистів, аніматорів), які виконуватимуть свою роль епізодично (сюрприз, гра, майстер-клас...) на певних локаціях і т.д.
замовити квест-екскурсію для веселої компанії по центру міста або Андріївського узвозу в Києві. Для романтиків - можливість організувати побачення своєї другої половини у вигляді квесту, проходячи який (він або вона) отримає багато приємних емоцій, сюрпризів та подарунків, а фінал буде у романтичному ресторані або на даху будинку з гарним виглядом…
      Квест-прогулянку можна скласти як для піших учасників, так і для любителів автоквестів, а також можна зробити програму, в якій учасникам доведеться користуватися різними видами транспорту; спускатися під землю, побувати в повітрі та на воді, щоб пройти свою захоплюючу квест-програму! Даний квест може проходити як на вулиці, так і в приміщенні, наприклад, у торговому центрі або гіпермаркеті.

Відеокліп з квесту-прогулянки до ботсаду за участю артистів та екзотичних тварин


Докладніше про квест-прогулянку...

Інтелектуальні квести для підлітків та дорослих

фото Александр Грэй - Интеллектуальные квесты      Інтелектуальні квести - це хороші програми для підлітків та дорослих. І багато в чому вони є універсальними! Інтелектуальна квест-програма є гарною альтернативою класичному квесту, для любителів спокійніших, інтелектуальних змагань. Або навпаки, завдання інтелект-квесту можуть стати зв'язуючими ланками між спортивними змаганнями. Також, ця програма актуальна для проведення на території, де звичайний квест неможливий. По суті, це невелика виїзна інтелектуальна квест-кімната.
     Скриня або сейф (фінальна мета, яка має бути здобута та відкрита), вже спочатку перед гравцями. Їх не треба шукати! Але, наблизитися до них можна через інтелектуальні або активні завдання від ведучого! замку переходить команді, яка у поточному раунді посіла друге місце. А можна намагатися відкрити сейф, попередньо знешкодивши бомбу...
     Найчастіше замовляють організацію та проведення інтелектуального квесту до школи для старшокласників, у стилі гри "Брейн-ринг" або на підлітковий День народження або на корпоратив у закритому приміщенні. Але в літній час інтелект-квест стають родзинкою на корпоративі під час командних спортивних змагань
    Докладніше про інтелектуальні квести...

деякі фотографії з виїзних квестів


Заказать выездной квест

    Замовляючи квест-програму в мене - ви отримуєте виконання з "перших рук" і спілкуєтеся на пряму з виконавцем, а отже, отримаєте індивідуальний підхід і впевнені, що всі ваші побажання будуть враховані.
     Ви можете замовити організацію та проведення квесту на День народження дитини, на свято для підлітків або дорослих. Організація та проведення квесту можливе вдома, у ресторані, на природі (парку, ботсаду, на острові) або на іншій цікавій локації на виїзді. У школах я часто організовую та проводжу квести для підлітків на честь випускного 4-го, 9-го чи 11-го класу, та на інших шкільних святах. Також, підліткам та дорослим будуть цікаві "інтелект-квести" та квест-прогулянки на свіжому повітрі. Щоб організувати квест для дітей, Київ має безліч чудових місць! Підкажу, порекомендую, організую та проведу...
    Дізнатися ціну та замовити організацію та проведення виїзного квесту у Києві або іншому місті, а також отримати додаткову інформацію ви можете за тел.: +38 050 358 98 43 | Зателефонувати | Viber | Telegram | WhatsApp | Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти
 


Квест-майстер, Ведучий, Шоумен, Олександр Грей, 2022.
+380503589843, +380933589843, alexgreykiev@gmail.com, alexgrey.kiev.ua