ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 
Знайдіть
і відкрийте
скриню
зі скарбами
 
Складаємо мапу
і рушаємо
на пошуки скарбів
 
 
| Головна | Квести | Піратський квест для дітей

Піратський квест для дітей "Острів скарбів" на День народження або інше свято

Готовий сценарій піратського квесту на природі або у приміщенні

Пірати на Острові скарбів – квест на виїзді      Піратський квест "Острів скарбів" - класика квестів! І на дитячих святах завжди вдалий варіант! Дитячий день народження у піратському стилі буде особливо класним із пошуком скрині скарбів!
     Піратська квест-програма буде максимально цікава дітям завдяки якісно опрацьованому сценарію, наповненому цікавими квест-завданнями, іграми та безлічі піратських артефактів: канат, якорі, корабельний дзвін, ланцюги, шкіряна карта, компас, старовинний годинник!.. А у фіналі піратська скриня, закрита на безліч замків у вигляді тварин! І кожен юний пірат матиме шанс перевірити свій власний успіх – підібрати ключ до піратських замків! А коли піратська скриня буде відкрита, іменинник, як головний капітан, роздасть скарби всій команді!

     У піратському квесті "Острів скарбів" залежно від віку учасників та запланованого часу програми проведення програми заздалегідь встановлюється певна складність завдань.

     Острів скарбів для дітей 5-7 років. Для дуже молодих піратів краще, коли піратський скриню вони знаходять з самого початку квесту. Але, він закритий на безліч замків і щоб відкрити його, належить знайти багато пыратських артефактів з піратськими ключами ... А потім, визначаємо за допомогою піратських випробувань і конкурсів того, хто підбиратиме ключ до чергового замку.

     Піратський квест для учасників 8-9 років. Пірати повинні спочатку зібрати карту, а потім, проходячи випробування знайти заховані піратські артефакти, які приведуть піратів до ключів від скрині зі скарбами.

     Для учасників 10 років і старших, піратський квест буде найсерйозніший - з головоломками, завданнями, естафетами, пошуками та тріумфальним фіналом на острові Скарбів!
Якщо підлітки хочуть шукати скарб не в стилізованому піратському стилі, то найкраще підійде "Квест Пошук скарбів для підлітків"

Фотоколаж Квеста з піратами "Острів скарбів" на дитячих святах

Команда піратів з квесту Острів скарбів Складання мапи Острова скарбів - виїзний квест Локації квесту Острів скарбів на сторінках піратської книги Піратська книга з головоломками і загадками Піратський квест Острів скарбів - піратські змагання і конкурси Піратська скриня на Острів скарбів знайдена - виїзний квест Скриня на Острові скарбів відкрита - квест на виїзді

Піратський Квест починається з карти скарбів!

Фото карти скарбів - квест пошук скарбів     Спочатку потрібно знайти карту скарбів! Велика карта була поділена на 3 частини. А кожну частину карти скарбів розділили ще на 48 частин, у вигляді пазлів! І перш, ніж вирушати в подорож маршрутом, шукачам пригод треба буде спочатку знайти всі частини карти, а потім, скласти її! Для цього правильно буде розділитись на 3 команди. Кожна з команд знаходить частину карти та збирає її. Коли всі три частини складені, то об'єднавши їх разом, отримуємо велику карту скарбів і квест триває!
    У моєму квесті карта скарбів не маленька - її розмір 1,8 метра завдовжки і майже 1 метр завширшки! І це справжня "фішка", готовий атракціон!
Фото великі пазли карти скарбів Фото процесу складання карти скарбів Фото з квесту пошук скарбів - складаємо карту фото хто швидше складе карту скарбів - виїзний квест Фото карта скарбів майже складена квест острів скарбів - третина карти зібрана фото складеної частини карти скарбів фото з командного квесту - карту скарбів складено Фото велика мапа скарбів з 144 пазлів

Ключ до карти острова Скарбів - Піратська Книга

фото Книги Шукачів скарбів для квесту Острів скарбів     Карта скарбів зібрана і вже видно які пункти призначення потрібно пройти, що шукати і який фінал чекає на шукачів скарбу. А інформацію, де потрібно шукати необхідні артефакти, зберігає книга "Таємниці шукачів скарбів". Але книга відкриє таємниці місцезнаходження артефактів, тільки якщо правильно впораєтеся із завданнями у книзі (вирішити головоломку, ребус, відгадати загадку, пройти лабіринт, розгадати кросворд). І так щоразу перед кожним артефактом...
     Книга, це чергова "родзинка" цього виїзного квесту. Так як складається з більш ніж 200 сторінок і щоразу оновлюється на 20 сторінок під конкретний квест на конкретній локації. Для цього я прошу від замовника 10 фотографій з локації, де буде проводитись виїзний квест. Діти завжди приємно здивовані, коли бачать у вінтажній книзі зображення їм відомої місцевості та ще й з підказками що і де шукати.
    Карта без книги, як і книга без карти мало чим допоможуть учасникам квесту з пошуком скарбів. Тепер учасники квесту мають і те, й інше! Подорож триває :)
фото книги скарбів фото книги для квесту фото локацій у книзі для виїзного квесту фото головоломки у квест-книзі фото як діти вирішують головоломку у книзі під час квесту фото книги для квесту в руках у дітей фото підказка з локацією пошуку артефакту фото лабіринту у книзі скарбів для виїзного квесту Фото Вивчення суднового журналу

Професійний піратський реквізит виїзного квесту

фото професійного реквізиту для квесту Пошук скарбів     Під час пошуку скарбів, просуваючись від завдання до завдання, на кожній локації учасники квесту будуть знаходити по одному з ключів від скрині. Учасники квесту знайдуть цікаві рідкісні речі, які допоможуть учасникам у проходженні квесту: старовинна африканська маска, канат, шкіряна карта-свиток, якоря, африканський барабан, різні скриньки, скриньки, головоломки та інші цікаві артефакти.
фото деяких артефактів з виїзного квесту Один з 3х відер з великими пазлами для карти скарбів Шкіряна карта - артефакт одного із завдання квесту карта для другої команди - Квест острів скарбів Кубок Африканська маска - квест скарби Джунглів Завдання - знайти якоря та пройти з ними випробування Знайти африканський барабан, він зберігає одну з таємниць квесту Проміжні скриньки із завданнями та ключами до квесту Скриньки із завданнями та ключами до квесту У пошуках скарбів

Активні та інтелектуальні завдання на острові Скарбів

Інтелектуальні змагання     Квест пошук скарбів - це не тільки біганина та пошук підказок з переходом від локації до локації, а також виконання інтелектуальних та активних завдань з реквізитом, які учасники будуть знаходити під час квесту.
    Якщо беруть участь 2 чи більше команд, то на локаціях відбувається командні змагання. Нагорода команді-переможцю - один із ключів, який так необхідний учасникам. Для дорослих учасників додатково може використовуватися професійний реквізит для командних змагань (атракціони для тимбілдингу), що робить квест ще більш цікавішим!

Ключі і скриню знайдено – час відкривати піратські замки!

Фото скрині замкноної на замки у вигляді тварин     Колекційні замки з різних країн світу - ще одна особливість квесту.
    Під час квесту багато хто мріє отримати можливість спробувати підібрати ключ до одного із замків. Як це правильно організувати – завдання ведучого квесту. Наприклад, на дитячому Дні народження, я намагаюся більше виділити іменинника, як капітана своєї команди: коли один із ключів знайдений (а від якого замку він невідомий), то перша спроба відкрити один із замків дістається імениннику. Якщо ключ не підходить, то капітан надає другу спробу наступному учаснику команди. Якщо квест відбувається за участю двох і більше команд, то право першої спроби надається команді, яка знайшла цей ключ або виграла у командних змаганнях. Якщо з першої спроби вибраний замок не відкривається, то право знайти вірний замок переходить іншій команді (зайняла друге місце) і так далі, поки один із замків не відкриється.
Фото схованої скрині Фото скрині зі скарбами під гілками дерева Фото скрині замкноної на замки у вигляді тварин Фото скрині замкноної на замки у вигляді тварин Фото скрині замкноної на замки у вигляді тварин Фото скрині замкноної на замки у вигляді тварин

На острові Скарбів коли уундук відкрито - квест пройдено

Фото відкритої скрині     Проходження квесту – вже свято! Але такоє важливим є вміст скрині! Команда, проходячи від однієї локації до іншої, знаходячи підказки та ключі, все більше переймається бажанням побачити, що ж за скарб їх чекає!
     "Скарби" - від замовника! Вони не обов'язково мають бути дуже дорогими, вони повинні просто бути! Подарунки для квесту мають бути у ведучого до початку підготовки. Оскільки підготовка квесту починається із закриття скрині. Найкраще, коли подарунки однакові – їх легко поділити на всіх, не вибираючи. Якщо подарунки різні, то можна буде їх вибирати із скрині на дотик, "наосліп". Також, вітається, якщо "скарб" підібраний у тематиці квесту. Нижче представлено кілька фото вже відкритих скринь.
Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби Скриня відкрита і можно ділити скарби

Пірат Алекс Грей та його команда

Пірати на квесті Острові скарбів     Кількість ведучих-піратів формується в залежності від кількості учасників квесту. Оптимальна кількість шукачів скарбу в одній команді становить 8-10 осіб. Для такої кількості учасників проведення квесту можливе і 1 ведучим. Хоча, якщо є бажання і можливість (оскільки це вимагатиме невеликого збільшення бюджету) додати 1 або 2 помічників (аніматорів) для проведення квесту, буде тільки краще. Така сама ситуація, якщо учасників квесту 20-30 осіб. У такому разі обов'язково розподіл на 2 або 3 команди. А для більш цікавого та активного проходження квесту, рекомендується до кожної команди приставити по 1 куратору (аніматору). Є поведінка квесту для 40 і більше учасників. Але для цього необхідне залучення додаткових помічників-ведучих квесту.

Місця для проведення піратського квесту

    Острів скарбів краще зробити на природі. Для цього квесту відмінно підійдуть багато парків, ботанічних садів, колиб або галявин для пікніка біля лісу і т.п. Для стилізованого квесту "острів скарбів", можна вибрати локацію біля води. Також часто проводяться квести на відкритій території при ресторані, в якому команда зможе відновити сили та відсвяткувати проходження квесту. Організувати та провести квест можна і вдома.
    Із загальнодоступних місць, де я проводив квест "Пошук скарбів", кілька локацій залишили особливо приємне враження. Якщо ви обираєте місце для проведення виїзного квесту на природі в Києві, то можете перейти за посиланням та ознайомитись з деякими локаціями.

Відеозапрошення пірата на квест для дітей "Острів скарбів"

Додаткові атракціони та командні естафети для виїзного піратського квесту Острів скарбів на вулиці

    Квест-програма може доповнюватися командними естафетами з використанням спеціальних атракціонів для командних естафет. Найчастіше це використовується у квесті для підлітків, старшокласників, наприклад, на випускному 4 або 9 класи або на фестивалях, коли беруть участь сімейні команди. Це робить квест-програму ще більш динамічною та цікавою.
     У квесті, згідно з головної картою, потрібно знайти важливий артефакт. За підказкою, він перебуває на пагорбі. І дістатися до нього треба буде на лижах всією командою. Починається змагання двох команд. І команда, яка першою дістанеться заповітного артефакту, отримає ключ, який зберігає артефакт.
     Наступне командне змагання - командне перенесення води. У квесті знадобиться вода для заповнення судини з підказкою. Але, перенести її буде непросто – для цього у кожній команди є спеціальна мочалка. Команда, яка наповнить відро першою, трохи наблизиться до вирішення завдання. Але, кожне відро ще треба донести за допомогою 4 учасників, і тут можливе всяке... Все покаже злагоджена робота в команді...
     Далі змагання команд на швидкість - Труби-жолоби. Дуже активна та емоційна естафета. По трубопроводу, що динамічно подовжується, потрібно перемістити три кульки з підказками, щоб отримати код і дізнатися, куди рухатися далі. Коли команда перемістила 3 пінг-понгові кульки у відерце, настає друга частина завдання - скласти код із цифр, написаних на кульках, щоб відкрити кодовий замок на скриньці та прочитати нове завдання, або дізнатися номер сторінки книги із новим завданням...
     Наступне випробування - Нога в ногу через бар'єри. У проходженні цього дуже багато залежатиме від злагодженої роботи команди та чіткої роботи капітана. Бо переступити два бар'єри вперед, а потім ці два бар'єри заднім ходом, але ноги у учасників будуть зв'язані попарно...

Якщо залишилися питання, дзвоніть або пишіть:
+38 050 358 98 43 | Зателефонувати | Viber | Telegram | WhatsApp |
Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти

Ведучий, Шоумен, Олександр Грей, 2022.
+380503589843, +380933589843, alexgreykiev@gmail.com, alexgrey.kiev.ua