ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 
Шпигунський Квест
для дітей,
підлітків та дорослих
 
Завдання квесту
різних рівнів
складності
 
 
| Головна | Квести | Квест Шпигуни


Виїзний квест "Діти шпигунів або Школа Джеймса Бонда" для підлітків

ведучий квесту Олександр Грей - Квест Школа шпигунів      Школа шпигунів - це квест-програма із завданнями в стилі Джеймса Бонда або "Місія неможлива" з використанням сучасної атрибутики та всілякими "шпигунськими штуками", гаджетами та пристроями для підлітків на День народження або інше свято!
     Усі неодноразово бачили в кіно, як справжній шпигун (агент 007 або інший) знешкоджував бомбу, знаходив секретну інформацію, отримував завдання по спецзв'язку через комп'ютер, підбирав коди до сейфа, проходив усілякі пастки та обманював сигналізації з датчиками. У сценарії квесту шпигунів це все є!
     Це квест не має вікових обмежень. Він для дітей, підлітків та дорослих. Квест адаптується до певного рівня складності завданннями для учасників різних за віком, підготовкою та їх очікуванням. Найцікавішим квест для спецагентів буде для підлітків від 10 років. На сьогоднішній день ця програма є однією з найкращих серед виїзних квестів для дітей, підлітків та дорослих у Києві та часто проводиться на різних святах.

Фото сейфа і бомби з квесту Діти шпигунів Фото пошуку шпигунських кейсів - Квест Діти шпигунів Фото інтелектуальних завдань з головоломками Фото шпигунських конкурсів - виїзний квест

Відеовітання


Сценарій "шпигунського" квесту

Фото Сейфа для квесту Школа шпигунів Олександра Грея      "Діти шпигунів" - це квест у реальності. За сценарієм, шпигуни знаходять флешку з секретною інформацією. Запустивши на комп'ютері файл, який на ній зберігається - отримують завдання: "Знайдіть сейф з електронним кодовим замком і відкрийте його. Якщо впораєтесь вчасно, то те, що буде в середині стане для вас подарунком!" Знайшовши ряд підказок і вирішивши кілька головоломок - сейф знайшли, але код невідомий і складається він з 8 цифр! Для того, щоб отримати код від сейфа треба виконати ряд завдань і пройти випробування. За кожне пройдене завдання команда буде отримувати частину коду від сейфа... У цьому квесті приготовлені завдання з використанням лазерної сигналізації та генератора диму, рації, вогнегасника, чорної скриньки та іншого цікавого....

Шпигунськи ігри та завдання у квесті

Завдання квесту видає комп'ютер

Квест Дети шпионов - за заданием     Перша фішка Шпигунського квесту, яка одразу кидається в око на самому початку квесту і показує, що це не розважальна програма від ведучого (аніматора), а серйозний запрограмований квест, це те, що всі завдання видає комп'ютер!.. І лише коли завдання виконано, команда отримає код, котрий вводять у комп'ютеру програму і отримують нове завдання! А завдання у квесті не лише з пошуків різних артефактів, а ще й пригода з цікавими практичними завданнями та набуттям нових знань та навичок! Наприклад, в одному із завдань діти на практиці будуть використовувати справжній вогнегасник, в іншому, за допомогою генератора диму робити видимими лазерні промені, далі, на дотик визначати в чорному ящику його вміст , а в наступному випробуванні треба буде по рації провести напарника, у якого зав'язані очі... І більш докладно про випробування квесту далі.

Завдання по знешкодженню бомби з таймером

Бомба, яку треба деактивувати     Одне з перших завдань шпигунського квесту буде знайти бомбу з електронним годинниковим механізмом та деактивувати її! Якщо бомба буде деактивована, то на кришці засвітяться 4 цифри коду від сейфа! Для деактивації бомби треба знайти та підключити 6 відсутніх дротів. А для цього слід пройти ще ряд завдань і випробувань. За кожне пройдене завдання учасники будуть отримувати по одному дроту. Приєднуючи дроти буде падати заряд бомби. Якщо команда встигне пройти всі випробування, до того, як закінчиться час на таймері - місія буде виконана: бомба знешкоджена, сейф відкритий та всі задоволені!

Випробування "Рація"

Фото випробування рації      Багато хто пригадає сцени з кіно, коли один шпигун проникає на секретну територію, повну невидимих перешкод, а другий напарник веде його по монітору, підказуючи по рації вірний маршрут. Ось і учасники квесту мають пройти подібне випробування: розбившись парами, провести один одного через "заміноване поле", використовуючи справжні рації!

"Вогняне" випробування

Фото випробування з вогнегасником - виїзний квест Шпигуни      Одне із завдань виїзного шпигунського квесту знайти "засіб для гасіння пожежі", оскільки воно зберігає одну з розгадок квесту. А після того, як команда знайде вогнегасник, ведучий познайомить учасників із цим пристроєм, провівши активне незвичайне випробування. А переможці отримають право відчути себе у ролі пожежника!

"Чорна скринька"

Фото Гра Чорний ящик у шпигунському квесті      Справжні шпигуни повинні вміти навпомацки вміти визначати різні предмети. Саме про це наступне випробування "шпигунського квесту", "Чорна скринька". По черзі кожен учасник квесту визначає кілька предметів у спеціальному кейсі на дотик. А друга частина завдання - з предметів у кейсі заповнити кросворд, а він приведе учасників квест-програми до необхідного коду, щоб рушати далі.

Лазерні перешкоди

Фото випробування з лазерними перешкодами      З фільмів ми знаємо, що лазерна сигналізація - один із найнадійніших засобів безпеки. А в цьому квесті лазерне випробування – яскравий та захоплюючий атракціон! В одному з кейсів, який має знайти учасники квесту, знаходяться професійні потужні лазерні модулі. І після того, як кейс відкритий, кожен учасник квесту як справжній спецагент повинен пройти смугу лазерних перешкод. А для того, щоб лазерні промені були видні, використовується генератор диму. Для цього випробування найкраще підійде невелике приміщення, максимально затемнене.

Фінал шпигунського квесту

Фото відкритого сейфу з подарунками     У фіналі квесту код до сейфа знайдено та сейф відкритий! І саме сюрприз усередині сейфа робить його ще більш незабутнім. Пройти такий шлях марно – немислимо!
     Подарунки для квесту – від замовника! Вони будуть покладені в сейф (якщо невеликого розміру), або заховані окремо, а в сейфі буде фінальна підказка, де їх знайти. Найчастіше це солодощі. Або призи учасникам можуть бути в стилі шпигунів: лазерні указки, ліхтарики, ручки з невидимим або зникаючим чорнилом, ультрафіолетові ручки. Якщо квест організовується безпосередньо для дівчат або для хлопчиків, то підібрати призи, які будуть цікаві їм.

Відео виїзного шпигунського квесту для підлітків 10 років на випускному 4 класу


    Найчастіше цей квест є цілісною самодостатньою програмою, але так само він може бути передмовою і початком великої програми або збільшеного квесту, де потрібно відкрити сейф, а далі використовувати те, що в сейфі. Наприклад, як у квесті "Спецоперація у казино"

Час та мова проведення квесту

Фото Екрану із завданнями для проходження квесту      Оптимальний час проходження квесту 1,5 - 2 години. Інколи за потреби тривалість програми можна скоротити і до 1 години. Але про тривалість програми важливо чітко домовлятися заздалегідь, тому що коли все заряджено і працює час змінити дуже складно.

    Квест може проводитися українською, російською та англійською мовами.

Відеокліп проведення Шпигунського квесту на дитячому Дні народження, на виїзді у ресторані


Місце для проведення Шпигунського квесту

Цікаві локації для квестів     Квест проводитися на виїзді, на території замовника."Школу шпигунів та спецагентів" можна організувати вдома, у ресторані, у парку, на дачі, приватній території, як у приміщенні, так і на вулиці та комбіновано (приміщення + вулиця). Також квест можна організувати в приміщенні, використовуючи різні кімнати. Неодноразово цей квест проводився у школах, у Торговельних центрах, автосалонах, гіпермаркетах і приватних квартирах. Та найчастіше шпигунський квест проводиться в ресторанах та на приватних територіях.
    Найчастіше цю програму замовляють на Дитячий або підлітковий День народження, а також на випускний початкової школу, 4 класу.


Реквізит для шпигунського квесту

Фото реквізиту для квесту Школа шпигунів та спецагентів У квест-програмі "Школа шпигунів та спецагентів" використовується професійний реквізит:
- Ноутбук з програмою квесту; - Сейф з електронним кодовим замком;
- Кейс з муляжем електронної бомби з годинниковим механізмом;
- Кейс з лазерними модулями (для проходження завдання "Лазерна сигналізація"); - Кейс "Чорна скринька";
- Кейс з загадками, замками, ключами та ланцюгами;
- Вогнегасник вуглекислотний (ВК-3 або ВК-5);
- Генератор диму;
- 2 рації;
- музичний супровід (для деяких ігор).
Відео слайд-шоу виїзного шпигунського квесту

Вік та кількість учасників квесту

Фото проходження випробування Лазерна сигналізація      Цей квест може проводитися для дітей від 6 років. Але найцікавіший шпигунський квест буде підліткам віком від 10 років, а також дорослим. Залежно від віку учасників адаптуються завдання складності, які необхідно виконати. На "дорослих" святах цей квест добре проходить під час командних ігор на корпоративах та інших святах, у стилі "тім-білдінгу".
     Квест можливий, практично для будь-якої кількості учасників, правда, від кількості гостей залежить формат проведення програми і кількість ведучих.
Організація квесту, більш ніж на 100 осіб    Якщо учасників до 10 осіб, то найчастіше проводжу квест один як головний куратор "Школи спецагентів". Але за бажанням замовника, проводжу цей квест з напарником або напарницею (є хороші колеги, артисти, аніматори). Якщо учасників більше 10, то бажано ділиться на команди і для кожної команди бажано брати свого куратора (додаткового аніматора). Є практика проведення шпигунського квесту для 30, 60 та 100 осіб. Якщо у вас планується квест з великою кількістю учасників, ознайомтеся з тим, як організовується та проводитися квест для великої кількості учасників. Перейшовши за посиланням, ви також можете подивитися відео, як цей квест проводився для 4-х класів початкової школи одночасно у будівлі та класах школи.
 

Деякі Фотографії з квесту "Школа шпигунів та спецагентів":

Додаткові питання щодо шпигунського квесту

фото схеми -деактивувати бомбу та отримати код від сейфа у квесті - Ви організовуєте та проводите квести тільки у Києві?
- Найчастіше, я проводжу квести у Києві та Київській області, але при замовленні із задоволенням виїжджаю й інші обласні центри. У цьому випадку оплачується дорога і, якщо необхідно, то проживання.

- Скільки дітей максимум у групі має бути, щоб ви один із ними впоралися?
- Оптимальна кількість учасників шпигунського квесту – 10 осіб. Хоча, за надобністю, можу впоратись і з двома командами :)

- Які вимоги до приміщення? (розміри, освітлення, розетки та ін.) Чи можна проводити на вулиці?
- Сам квест на вулиці проводити можна, і неодноразово це робив. Але "базу" краще робити в приміщенні або в альтанці, під дахом. На ній проводяться ігрові випробування, контрастніше виглядає монітор ноутбука і краще акустика (музична колонка додається). Так само важлива наявність приміщення максимально затемнена, для лазерного випробування! На вулиці це випробування не актуальне (лазер не видно).

- Що Вам необхідно надати (подарунки, стіл, стілець...)? Скільки часу потрібно на підготовку до локації?
- Потрібні подарунки, які будуть у сейфі і яким будуть раді "спецагенти", коли відкриють сейф.
Якщо програма стандартна з 1 ведучим і не дуже великою територією, то зазвичай, для підготовки квесту приїжджаю за 1,5 години до початку. Якщо велика і невідома територія - 2 години мінімум.
Для програми необхідний хоча б 1 стіл та розетка на 220 В.


    Отримати додаткову інформацію ви можете за тел.: +38 050 358 98 43 | Зателефонувати | Viber | Telegram | WhatsApp | Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти
    Телефонуйте або пишіть. Буду радий спілкуванню та знайомству.
    Квест-майстер Алекс Грей
 
Ведучий, Шоумен, Олександр Грей, 2022.
+380503589843, +380933589843, alexgreykiev@gmail.com, alexgrey.kiev.ua