ГОЛОВНА ВЕСІЛЛЯ КОРПОРАТИВИ ДНІ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТИ ДИТЯЧІ СВЯТА КОНТАКТИ УКР/РУС
 
 
 
Знайдіть
і відкрийте
скриню
зі скарбами
 
Складаємо карту
і вирушаємо
шукати скарб
 
 
| Головна | Квести | Локації для вуличних квестів

Місця для проведення виїзних квестів на природі у Києві

    Багато квести найкраще організовувати та проводити на природі. Для цього відмінно підходять багато парків, ботанічних садів, колиб або галявин для пікніка біля лісу і т.п. Для стилізованого квесту "острів скарбів" можна вибрати локацію біля води. Також часто проводяться квести на відкритій території при ресторані, в якому команда зможе відновити сили та відсвяткувати проходження квесту.
    З загальнодоступних місць, де я організовував та проводив квести, особливо приємне враження в Києві залишили локації описані нижче.

Парки, ботанічні сади та інші локації для організації та проведення квестів на природі

     Дуже красивою та різноплановою локацією вважаю Національний Ботанічний сад ім. Гришко (ул.Тимирязівська, 1). Величезна закрита мальовнича територія з тематичними парками народів світу! Неодноразово проводив там квести і знаю як організувати квест-програму мінімум у трьох різних напрямках. До мінусів можна віднести тільки платний вхід.

     Голосіївський парк - велика, різнопланова територія, де можна сховати необхідні об'єкти і нікому не заважаючи під час квесту провести веселі змагання.

     Парк "Перемога" (м. Дарниця, між пр. Визволителів та вул. Жмаченко). У цьому парку, так само територія дозволяє ретельно підготуватися, розкласти та сховати всі необхідні для квесту артефакти та скриню зі скарбами. Територія велика і можна розробити план квесту з фіналом на необхідній локації для замовника.

     Парк ім. Пушкіна (біля м. Шулявська). Незважаючи на центральне розташування, якщо від центрального входу відійти вправо, то можна виявити велику малохожу територію.

     Територія ВДНГ також велика цікава територія. Там є локації з альтанками та яблучними садами, колиби, а закінчити квест можна катанням на квадроциклах (опційно). До мінусу я відніс би те, що простір занадто великий... Не території ВДНГ співпрацюю з пейнт-хворим клубом GANZ. І часто після гри в пейнт-бол для підлітків проводжу біля клубу квест.

     На Оболоні для квестів великий та красивий парк "Наталка".

     На Харківському масиві - парк "Партизанської слави".

     На Трухановому острові є кілька цікавих локацій для святкування та проведення квестів. Як правило, це колиби з мангалами, наприклад X-парк, Ріно парк та інші.

     Найчастіше організацію квесту роблю на території приватних будинків та заміських ресторанів із прилеглою територією (KIDEV, Чумацький шлях, Sobi Club, Вілла Віта та ін.).

     Порада. При виборі локації зверніть увагу на те, чим ви хотіли б завершити квест. Оскільки квест - це завжди свято, а часто його яскраве начало! Наприклад, ви б хотіли після квесту продовжити свято в ресторані… Якщо є ресторан на прикметі – розглядайте територію для квесту поряд з ним, або знаєте, де хочете шукати скарби, тоді розглядайте кафе, ресторан, колибу не далеко від місця пошуку скарбу. Так само, відкривши скриню там можна побачити те, чого не очікуєш - натяк, що квест не закінчено ... Наприклад, відкривши скриню бачиш записку з текстом "А тепер знайдіть автомобіль з номером 1234 і на ньому вирушаєте далі". Команда знаходить лімузин, який їх відвозить до ресторану, де продовжується святкування… Загалом, варіантів достатньо!

Відео підготовка і проведення квесту Пошук скарбів у Голосіївському парку для підлітків 10 років


Замовити виїзний квест

    Замовити виїзний квест та узгодити питання можна за телефоном:
+38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp
     Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти
     #КвестМайстерАлексГрей