Професійний ведучий весіль.
Шоумен Олександр Грей
 • Професійне проведення весіль
 • Індивідуальний підхід
 • Авторські сценарії
 • Сучасні конкурси
 • Багаторічний досвід
 • Більше 600 проведених весіль

Привіт, друзі!

Вас вітає

Професійний ведучий на весілля в Києві, шоумен, Олександр Грей!

Ведучий весілля Олександр Грей
Фото Ведучий весілля Олександр Грей

Щиро радий вас бачити на сторінці одній з найяскравіших і найважливіших подій у житті більшості сімей – весіллі!

Я проводжу весілля з 2001 року. І за цей час в якості ведучого (тамади) я провів понад 600 весіль у Києві та ще 30 весіль у різних містах України! Я дуже радий, що приніс радість більш ніж у 1200 сімей, повеселив на банкетах понад 30 000 гостей! Я дуже люблю свою роботу! І щіро кажучи із всіх свят, які я проводжу, весілля люблю найбільше! Насамперед, за ту енергетику та настрій усіх, хто приходить на "Бал кохання"!


Багато років тому, даючи інтерв'ю одному з весільних видань, я сказав: "Три кити, на яких тримається святкова подія у вигляді банкету або фуршету - це місце проведення і кухня, музика, та професійний ведучий!".

І сьогодні так само я готовий підписатися під кожним словом. І все, що стосується питання ведучого з музикою на весілля - все організую в кращому вигляді! Такі елементи як артисти, кортеж машин, декор зали, салют та ін. займуть гідне місце у доповненні до професійно підгоьовленого весілля . А на ведучому з музикою та рестораном (атмосферою та кухнею) економити не варто, незалежно від того хочете ви організувати невелике весілля або велике.


Фото Весільний ведучий Олександр Грей та молодята після весільної церемонії
Фото Весільний ведучий Олександр Грей та молодята після весільної церемонії

За останні роки більшість всіх моїх весільних замовлень - це святкова "зустріч" майбутніх молодят зі мною на весіллі у своїх знайомих. І коли призначено дату вже їхнього весілля, немає потреби при зустрічі багато про себе розповідати. Будучи гостями, вони вже бачили мій стиль та "почерк" ведучого. А під час весільних шоу-вітань стали свідками, а можливо й учасниками, яскравих авторських костюмованих виступів і вже знають мою харизму та вміння "тримати" публіку. Вони вже знають якого ведучого на весілля замовити :-). Але, якщо ми з вами не перетиналися на весільній урочистості, а вам потрібен ведучий, або як часто кажуть тамада, на весілля у Києві, або в іншому місті України, то поговоримо про все по порядку! У питанні вибору ведучого на весілля ви потрапили за адресою!

На моєму сайті знаходиться досить багато відео та експрес-кліпів з різних весіль. Нижче, перше відео проведення весілля.

Відео з весілля, Київ, травень

Ведучий весіль з багаторічним досвідом

Фото Олександр Грей ведучий весільного застілля
фото Олександр Грей ведучий весільного застілля

Я проводжу весілля вже більше 20 років. За цей час у проведенні весільних урочистостей дуже багато що змінилося. І сценарії зовсім не ті, що було 10 і, тим більше, 20 років тому! Але є чітке розуміння, що весілля це не День народження і не корпоратив. І чим це свято вирізняється, я знаю дуже добре.

Я постійно розвиваюся у своїй творчості, відстежую новинки у проведенні заходів, постійно отримуючи новий досвід на різних фестивалях для ведучих та організаторів весільних урочистостей.

На весіллі використовую конкурси з екраном, музичні вікторини, конкурси зроблені за допомогою штучного інтелекту, активні і танцювальні конкурси і батли, а також, за бажанням молодих, костюмовані шоу-конкурси.

Я не тільки ведучий весілля, як тамада та конферансьє, я – шоумен!

Фото весільне вітання від козака
Фото Вітання українською
Фото весільне вітання по-мексиканськи Олександра Грея

Ведучий на весіллі – людина, яка вміє правильно провести застілля та класичні весільні обряди. Ведучий вміє по-сучасному провести свято у цікавому стилі з незбитими конкурсами. А як Шоумен, за бажанням молодят можу проводити костюмовані привітання та шоу-ігри. Вони завжди виглядають яскраво та цікаво, як учасникам, так і глядачам!

вітання по-мексиканськи на весіллі від Олександра Грея

Найбільш популярні костюмовані шоу-ігри з гостями

 • шоу-вітання від моряка, з музичною вікториною "подорож країнами світу" та "весілля в різних країнах";
 • привітання по-козацьки, з музичною вікториною на знання українських застільних пісень, обранням козаків, які вип'ють чарку з козацької шаблюки за пана Гетьмана та його молоду дружину (за молодят), а потім козаки зроблять свій козацький двобій на честь свята;
 • шоу-вітання по-мексиканськи, з конкурсом на краще мексиканське привітання, майстер-класом розпиття текіли, чемпіонатом з найбільш запального танцю з маракасами, а на завершення - загальний танець "Кукарача";
 • шоу-привітання по-грузинськи, яке починається з веселої музичної вікторина "на кавказький лад", а триває, за участю гостей, твором довгого мудрого кавказького тосту та святковою лезгинкою;

Щоправда, щоб побачити всі мої шоу-вітання, вам треба буде запросити ведучого та гуляти весілля мінімум 2 дні. Якщо молодята святкують один день (що найчастіше і буває), то можуть вибрати 1-2 костюмовані вітальні блоки, які найбільше сподобалися. Але це не означає, що будуть лише вони...

Я урочисто відкриваю свято, або проводжу виїзну церемонію, як весільний конферанс'є. Потім проводжу весільний банкет з наданням тостів гостям, з різними застільними конкурсами та вікторинами, як тамада. А на завершення кожної години застілля, щоб зробити свято яскравішим та завести гостей на танці, як шоумен, проводжу цікаві ігри з гостями весілля.


При цьому, особисто я вважаю, що "професійний ведучий - це той, хто не заважає людям відпочивати"! Гарний весільний ведучий має вміти завести публіку і не заважати, коли всі "стоять на вухах".

Експрес-кліп весілля в ресторані

Ведучий виїзної весільної церемонії

Олександр Грей - ведучий виїзної весільної церемонії у Ботанічному саду
Фото ведучого весільної церемонії Олександр Грей

Із задоволенням, провожу весільні виїзні церемонії, за умови проведення всього весілля.

Веду церемонію у класичному європейському стилі, зворушливо та водночас із гумором.

При написанні сценарію виїзної церемонії враховуються всі побажання молодят, наявність тих чи інших обрядів, місце проведення, музичне оформлення.

Ведучий на маленьке та велике весілля

Ведучий весільного бенкету – Олександр Грей
Фото Ведучий весілля - Олександр Грей

Середня кількість гостей на весіллях, на практиці - 50-70 осіб. Але останні роки дуже часто святкуються маленьки весілля на 20-30 осіб. Тамада чи Ведучий, як на великому, так і на маленькому весіллі - це насамперед координатор подій! І скільки б гостей не було, все відбуватиметься вчасно: тости, обряди, конкурси, танці тощо.

В моїй практиці зустрічалися різні весілля, за форматом, стилем, і кількістю гостей. Найчисленніше за кількістю гостей весілля я проводив на Черкащині, в селі, у класичному українському курені, на 200 осіб, з танцями у дворі та українськими обрядами. Гуляли 2 дні, "гуло все село".

Ведучий і музика на весілля

Фото Перший танець молодят на весіллі
Фото Перший танець молодят на весіллі

Музика на весіллі є невід'ємною її частиною. Вона створює настрій під час збору гостей та застілля, наголошує на всіх елементах того, що відбувається під час церемонії та обрядів, а під час танцювальних відділень без неї просто не обійтися! Достатньо лише згадати перший весільний танець молодят...

Як правило, на весіллях, як ведучий, я працюю зі своїм діджеєм - звукорежисером, який досконало знає мою програму і тримає під рукою всі відбиття, потрібні музичні вікторини, музику для конкурсів та обрядів. Найчастіше, замовники шукають та запрошують на весілля саме творчий тандем – ведучого з музикою. Але також я з радістю проведу захід із музикантом чи діджеєм, який запрошений молодятами.

Я багато працював у різних містах, у різних ресторанах, із місцевими музикантами. І на практиці скажу, що найідеальніший варіант, коли ведучий приїжджає зі своїм звукорежисером з ноутбуком. Він підключається на пульт до музикантів і кожен відповідає за свою ділянку роботи. Ведучий проводить захід із музичною підтримкою від свого діджея, а музиканти грають під час танцювальних відділень і ніхто один одному не заважає!

Музичний репертуар можна урізноманітнити живим виконанням, грою на музичних інструментах. Можна замовити саксофоніста на весілля (відео саксофоніста), або професійного акордеоніста (відео ігри на акордеоні) скрипаля, або струнний квартет. Будь-який з цих варіантів буде романтично виглядати під час збору гостей, а також під час вручення подарунків та під час застілля, між тостами.

Під час танцювальних відділень, за бажання, до музики від діджея можна додати вокаліста або кавер-групу. Я сам є шанувальником живої музики, але на практиці, як правило, як музикант на весілля замовляють одного діджея (DJ). Адже, торкаючись питання ціни, DJ (діджей) "у комплекті" з ведучим буде коштувати недорого.

Великий досвід ведучого стилізованих весіль

Фото весільний ведучий Олександр Грей в образі моряка
Фото Гангстерське весілля - ведучий Олександр Грей
"Українське весілля"
"Весільна навколосвітня подорож"
"Гангстерське весілля"
"Лицарське весілля"
"Піратське весілля"
фото Піратське весілля, ведучий - пірат Алекс Грей
Фото Весілля в рицарському стилі - ведучий Олександр Грей

Я проводжу весілля по всій Україні, але найчастіше тішу людей на весільних урочистостях у моєму рідному місті Києві.

Відео проведення весілля Олександром Греєм за участю шоубалету та артистів

Це відео з весілля, яке проходило за Києвом, у ресторані "Рестоград Імперія".
У цьому відеокліпі ви можете побачити частину моєї роботи ведучого на весіллі:
 • 1. Урочиста зустріч молодят із обрядами. Благословення батьків Короваєм, запалення сімейного вогнища, проведення концертмейстера церемонії привітання та вручення подарунків молодятам, плюс управління процесом фотографування з молодою парою (щоб із самого початку у кожного гостя було пам'ятне фото).
 • 2. Проведення банкетного застілля з передачею тостів. Між тостами проведення застільних вікторин, інтелектуальних весільних застільних конкурсів та оголошення артистів: саксофоніста, шоу-балетів, шоу-двійників.
 • 3. Проведення костюмованих шоу-привітань та костюмованих ігор за участю гостей.
 • 4. На завершення проведення весільного обряду з тортом і продовження весілля в диско-стилі.
 • 5. Наприкінці відео є відгуки про весілля та тамаду (ведучому весілля).

Фото з деяких весіль:

Фотографії з різних весіль

Замовити ведучого на весілля

Фото ведучого весілля разом з молодою парою
Фото ведучого весілля разом з молодою парою

Пропоную далі наше знайомство з віртуального рангу перевести в реальне. При зустрічі, я впевнений, ми завжди зможемо порозумітися і спланувати проведення найкращого весілля!

Отримати більше інформації, дізнатися про вільні дати весільного сезону, а також домовитися про зустріч та замовити ведучого на весілля можна по телефону:

+38 050 358 98 43
Зателефонувати Viber Telegram WhatsApp

Ще більше контактної інформації – на сторінці Контакти.


Телефонуйте або пишіть. Буду радий спілкуванню та знайомству.

До зустрічі на святі кохання!